15 Temmuz Gazisi Tatlıcıyı Zabıtalar Sopalarla Dövdü

15 Temmuz günü içerisinde sokaklarda vatanını savunan Tatlıcı Ali Ağabey şimdi sokaklarda kan revan içerisinde yerde yatıyor .Tek gelir kaynağı olan tatlıcılık yapmaktı ki ona da zabıtalardan dolayı köşe bucak yapan gaziyi 10 tane zabıta tarafından darp edilerek  arabasına zarar verildi . Bu nedenle halkta büyük tepkiler alan zabıtalara büyük tepkiler yağarken yetkili kişiler de olaya müdahale etti .

İstanbul’da bugün kameralara yansıyan zabıta terörü büyük tepkiye neden oldu.

Tatlı sattığı arabasını almak isteyen 10 kadar zabıta memuruna direnen “Tatlıcı Ali” lakaplı vatandaş biber gazı ile etkisiz hale getirilerek, sopalarla dövüldü.

Sopalarla öldüresiye dövülen seyyar satıcının görüntüleri sosyal medyaya yansıyınca kamuoyundan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne büyük tepki geldi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapmak zorunda kalan İBB Beyazmasa, “Konu yetkili merciler tarafından inceleme altına alınmış olup, açıklama en kısa zamanda yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın