SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

3 ayda 200’e yakın erkekle

3 ayda 200’e yakın erkekle
Bu haber 13 Ekim 2016 - 22:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

3 ay içerisinde maksimum olarak kaç kişiyle birlikte olunabilir kaç kişiyle ilişki yaşanabilir bu yabancı uyruklu olan hayat kadınları 200 kişi ile birlikte olarak herkesi şaşırttılar .3 ay içerisinde 200 kişi ile birlikte olan hayat kadınlarının AIDS virüsünü taşıdığı ortaya çıktı .Yani ilişkiye giren kim varsa hayat kadınlarından AIDS virüsünü kapmış olacak ki buda ölüm fermanını hazırlamış olmak demektir .Ayrıca bu kadınlarda sadece AIDS değil Hepatit C gibi farklı tehlikeli hastalıklarda var .

 

Aynın ilinin Kuşadası ilçesinde meydana gelen polis tarafından yapılan operasyonda kısa süre içerisinde fuhuş yaptığı ortaya çıkan 2 yabancı uyruklu kadının uzun zamandır fuhuş yaptığı 3 ay içerisinde 200 kişiden daha fazla ilişkiye girdikleri ortaya çıktı .Ayrıca bu kadınlarında bir de AIDS olduğu ortaya çıktı .Yani ilişkiye giren kişilere hastalık bulaşmış olacak eğer çok şanslı değillerse .

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin Kuşadası genelinde fuhuşa teşvik, aracılık ve yer temini suçlarına karıştıkları tespit edilen şahıslara yönelik gerçekleştirdiği eş zamanlığı operasyonlarda M.A. (54), A.A. (37), A.A. (49), İ.A. (51), A.B. (50), A.M. (44), M.D. (47), K.D. (47), S.M. (55), A.Z. (54), E.R.G. (52), H.Ö. (51), M.Y. (42), S.Ü. (38), E.Y. (39) ve E.V.Y. (26) gözaltına alındı. Fuhşa teşvik, aracılık ve yer temini suçlarından hakim karşısına çıkan 16 zanlı, tutuklanarak cezaevine konuldu. Operasyonlar sırasında ayrıca 6’sı Türk, 34’ü yabancı uyruklu toplam 40 hayat kadını da yakalandı.

AIDS tespit edilen 2 hayat kadını 200 erkekle birlikte olmuş!

Suçüstü yakalanan hayat kadınlarının yapılan sağlık kontrollerinde iki yabancı uyruklu kadında Hepatit B, bir yabancı uyruklu kadında Hepatit C, 4 yabancı uyruklu kadında frengi ve 2 yabancı uyruklu hayat kadınında ise HIV virüsü (AIDS) olduğu tespit edildi. Hastalık taşıyan yabancı uyruklu kadınlar Kuşadası Sağlık Grup Başkanlığı tarafından kontrol altına alınırken, diğer yabancı uyruklu kadınlar ise sınır dışı edilmek üzere Aydın Göç İdaresi İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Bu arada, AIDS olduğu tespit edilen 2 hayat kadınının 3 ayda 200’e yakın erkekle birlikte olduğu ortaya çıktı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA