SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

3D Mimari Görselleştirme

3D Mimari Görselleştirme
Bu haber 04 Eylül 2016 - 16:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

3 boyutlu bir dünyanın kapılarını size aralayan Fikirsan, uzun yıllar müşterileri için 3D mimari tasarımlar ve 3D mimari çizimler geliştirmektedir. Kafanızdaki projenin resmini çıkartan ve hayallerinizi sanal bir ekrana yansıtmayı başarabilen Fikirsan, deneyimli ve işinde uzman mimarlar/mühendislerle işbirliği sürdürmektedir. Her bir ayrıntının üzerinden geçildiği 3D mimari modellemeler, 3D mimari görselleştirmeler, sizlere etkili bir görsellik sunmak için hazırlanmıştır. Artık bir tık uzağınızda olan web sitesiyle, firma nasıl bir çalışma izlemiş, firmanın yaptıkları projeler neler gibi sorularınızın yanıtlarını da bulabilmektesiniz.

Ayrıca anlık canlı destek hizmetiyle online olarak sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz. 3D mimari çizim, 3D mimari görselleştirme, 3D mimari tasarım ve 3D mimari modelleme makalelerinin ve bilgilerinin de yayınlandığı site sizlere ön bir bakış sağlamaktadır. Sitenin incelenmesi sizin için bir kuş bakışı, hizmetler ve referanslar 3D mimari tasarımın içine bir giriş, hizmetten faydalanmak 3D mimari modellemeler, ürünün size sunulması 3D mimari görselleştirme sürecidir. Yani süreç olurken adım adım her bir ince detay işlenmektedir. Daha sonra sizin aklınızdakini önünüze koymaktadırlar.

Fikirsan, bütün süreç boyunca müşteriyle fikir alışverişi sağlayarak ürün hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla sizin çizimdeki sözcünüzdür. Teknolojideki ilerlemelerle sanal ortam ve dijital ortam üzerinde harikalar yaratılmaktadır. Fiyatlar konusunda da içinizin rahatlayacağı fırsatlar sunulmaktadır. İletişim için web sitesinden gerekli bilgileri edinerek üç boyutlu bir anlaşma sağlayabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA