SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
bekir bekir

3G özellikli gizli kamera nedir

3G özellikli gizli kamera nedir
Bu haber 13 Ekim 2016 - 16:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gizli kameralar arasında en çok tercih edilen gizli kamera çeşidi genelde 3G desteği olan kameralardır. Yerleştirilen gizli kameranın kayıt yapılan hafızasının sık sık kontrol edilip bakılamadığı durumlarda ya da anında veri elde etmek isteyenler 3G veya WİFİ özelliği bulunan bir kamera ile çekilen görüntülere mesafe fark etmeksizin ulaşırsınız. Veri akışı için bazı modellerde sim kartı ile olurken bazı modellerde direk kablosuz ağa bağlanarak gerçekleştirir. Sim kartı destekli olan gizli kamera modellerinde SMS ile komut verebilme özelliği de mevcuttur. Tabi ürün alırken ya da seçerken bu özelliklerin olup olmadığına ayrıca bakılmalıdır. Zira aldığınız üründe eksiklik olarak nitelendireceğiniz bir özellikten yoksun kalırsınız.

Gizli Kamera Çeşitleri Artıyor

Sabit  Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı aynı zaman da içerikleri kolayca paylaşabilirsiniz. Çekimleri bilgisayar veya akıllı telefon gibi başka elektronik cihazlarda inceleyebilirsiniz veya FTP üzerinden doğrudan aktarılabilirsiniz. Gizli kamera, bu bağlantı sayesinde web tarayıcılar üzerinden uzaktan denetleyebilirsiniz. Kablosuz Gizli Kameralar ve gizli kamera çeşitlerin de video çekme dışında ses kaydetme ve fotoğraf çekme olanaklarını bir noksansız halinde sağlamaktadır. Elde edilen verileri USB kablo aracılığıyla bilgisayara bağlayarak istediğiniz an bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Genellikle pek çok üründe hafıza görevi, MP3 çalar özelliği ve makro açı ile gece görüşü yer almaktadır. Yazılımları sayesinde gizli kameralar genellikle otomatik bir şekilde tarih ve saat ayarlarını kendiliğinden spontane olarak yenilenmektedir.

Bu özellik sayesinde nerede ne zaman bilgisine kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Kablosuz olarak seçim yapacağınız gizli kamera çeşitleri arasında cep telefonları, ses aktarıcı, link sistemi, parmak kamera, kalem, radyo, biblo ve saat gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kablosuz gizli kameralar türünde ki gizli kamera çeşitlerinin hepsi cep telefonu yolu ile cihaza müdahale etmeden uzaktan erişim özelliğine sahiptir. Kurulumları son derece basit olan bu sistem sayesinde internet bulunan her yerde gizli kameranın açısında bulunan alanı cep telefonundan veya bilgisayardan canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bellek kartına kayıt yapabilen bu gizli kameraların diğer bir işlevi ise cep telefonunuzdan anlık olarak izlerken izlediğiniz videoyu telefona kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. Bu şekilde hem canlı izleyebilirsiniz hem de görüntüyü kayıt edebilirsiniz.

https://www.gizlikamerasepeti.com/

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA