SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Açık Ofis Hizmetleri

Açık Ofis Hizmetleri
Bu haber 30 Haziran 2016 - 0:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Açık Ofis Hizmetleri

Ofis ortamının verimli olması iş akışının düzene girmesi ve tüm gelecek için planlarının gerçeğe dönüşmesi için son derece önemlidir. Bu sebeple son dönem de pek çok girişimci de ofis seçimi konusunda daha hassas yaklaşımlar sergileyerek seçicilikte titiz davranıyor. Başta Almanya’da olmak üzere pek çok Avrupa şehirlerinde yaygın hale gelen açık ofis hizmetleri artık ülkemizde de devreye girmiş bulunuyor. Bakıldığında normal ofisten farkı pek görünmese de daha samimi, içten ve etkileşimin bol olacağı bir dizayn üzerine kurulu olması iş ortamınızda ki görmek istediğiniz başarının ortaya çıkmasına da zemin hazırlıyor. Açık ofisin bir başka sağlayacağı faydaların başında ise kriz anlarını en iyi şekilde yönetebilmesidir. Bu sayede yanılacak gerek ufak gerekse de büyük çaplı problemlerin ısa süre içerisinde çözümü daha kolay gerçekleşecektir. Açık ofiste masalar, sandalyeler birbirleri ile daha yakın halde olurken iş fikir alışverişlerinin de yapılması planlanmaktadır.

Açık Ofis İle Verimli Çalışma

Dünya’da yaygın olarak kullanılmaya başlanan açık ofis, açık kaynaklı bir uygulamanın başını çekiyor. Açık ofis sistemi ile artık sizlerde aynı gün içerisinde ofisiniz de çalışmaya başlayabilirsiniz. Üstelik açık ofislerinizin açılması ile birlikte hemen şirketinize özel bir web sitesi de kurulmaktadır. Ofis maliyetlerinizi minimuma indirmek isteyenlerin son dönemde başvurmuş oldukları kar amaca güden uygulamaların başında yer alıyor. Yönetici koltuğundan, masalarına, Sınırsız İnternet,Yasal Adres Kullanımı,gelen Faks pdf e-mail ‘e yönlendirme,Toplantı odası kullanımı gibi daha pek çok işlerinizi görebileceğimiz paket sistemini de içeriğinde barındırmaktadır. Buna göre toplantı odalarınızda iş ile ilgili görüşmelerinizi de dilediğiniz zaman dilimleri içerisinde gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz.

Özellikle açık ofis sizleri standart ofis kuramının dışına çıkartarak aradığınız rahatlığı, verimi, motivasyon arttırımını ve çalışanlar arası güçlü iletişimin kurulmasını sağlıyor. Çalışanları da oldukça fazla memnun eden bu yeni sistemi kullanarak iş hayatınızda ki hedeflerinizi daha kısa süreçlere indirerek başarıyı yakalayabilirsiniz. Türkiye’de ki girişimcilerin en kısa süre de hedeflerine ulaşabilmeleri adına gelişen ofis sistemleri en büyük yardımcıları oluyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA