SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

ACUVUE® Markasına Güvenmeniz İçin Sebepler

ACUVUE® Markasına Güvenmeniz İçin Sebepler
Bu haber 26 Ekim 2016 - 10:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Görme bozukluğu yaşayanların en iyi bildiği şeylerden birisi, görme bozukluklarının düzeltilmesi için kullanılacak ürünün güvenilir bir markaya ait olması gerektiğidir. Çünkü ister yakını görme bozukluğu, ister uzağı görme bozukluğu isterseniz de astigmat olsun; kontakt lens gerçekten iyi bir seçimdir ancak güvenilir bir markanın tercih edilmesi gerekir. İşte güvenilir bir kontakt lens markası olan ACUVUE® hakkında sizin de güven duyabileceğiniz bilgiler!

Görmenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Misyonumuz kendini en yüksek kalitede ürünler yaratmaya adamış, dünyanın en önde gelen kontakt lens şirketi olmaktır.

ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, 25 yıldan fazladır kontakt lens üretmekte ve kontakt lens teknolojilerini geliştirmektedir. Bu da demek oluyor ki, nasıl bir görme düzeltme ihtiyacına sahip olursanız olun, yüksek ihtimalle ACUVUE®’da uzun süreli kontak lens konforunu yaşayabileceğiniz, gözlerinizin canlılığını ve sağlığını koruyacak bir lens vardır.

Ayrıca, ACUVUE® Marka Kontakt Lensler tüm ürünlerinde standart olarak zararlı UVB ışınlarının %98’den ve UVA ışınlarının %85’ten fazlasının gözlerinize ulaşmasını engelleyen UV-blokajı içeren başlıca markadır*.

Kontakt lenslerinizle sağlıklı, konforlu ve net bir görme için ACUVUE® güvenilir bir markadır.

Sizin için doğru kontakt lensi seçin!

1-DAY ACUVUE® MOIST

En yoğun ihtiyaç hissedilen gün sonu konforunda bile göz kırpmakla kaybolmayan nemlilik sağlar. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM

Gününüz ne kadar uzun ya da aktif geçmiş olursa olsun, göz kırpmakla kaybolmayan nemlilik ve berrak görme için. Benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojisi – astigmatizmanın bulanıklığını yok eder. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL Marka Kontakt Lensler

Görmeniz değişecek. Deneyimleriniz değil. Hem de yakın, orta ve uzak mesafelerde! Presbiyopi hastaları için gün boyu konfor sunar. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® DEFINE® with LACREON®

Gözlerinizin doğal güzelliğini belirginleştirir. Günlük kullan-at bir kontakt lenstir.

ACUVUE OASYS®

Gözlerdeki yorgunluk hissinin önlenmesine yardımcı olan ultra-pürüzsüz bir lens yüzeyi için. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM

Gözlerdeki yorgunluk hissinin önlenmesine yardımcı olan ultra-pürüzsüz bir lens yüzeyi ve stabil net görüş için. Benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojisi – astigmatizmanın bulanıklığını yok eder. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

1-DAY ACUVUE® TruEye®

Doğalllık hissi ile gözlerinizin sağlıklı ve konforlu hissetmesine yardımcı olur. Yeniden kullanılabilir bir kontakt lenstir.

Kontakt lensler hakkında detaylı bilgi bulunan ACUVUE® Kontakt Lens markasının web sitesi https://www.acuvue.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

* Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler, zararlı UV radyasyonunun göze ve korneaya geçmesine karşı korunmada yardımcı olan UV blokajına sahiptirler. UV emici kontakt lensler, gözü veya çevresindeki alanları tamamen kapatmadıkları için, UV bloke edici güneş gözlüklerinin yerini ALAMAZLAR. Göz doktorunuzun önerdiği UV-emici güneş gözlüklerinizi kullanmaya devam etmeniz gerekir. (UV geçirgenliği -1.00 D lens ile ölçülmüştür).

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA