SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Aksiyon sahnelerine doyacağınız bir film

Aksiyon sahnelerine doyacağınız bir film
Bu haber 07 Eylül 2016 - 16:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uzun bir aradan sonra Morgan Freeman’ın da konuk oyuncu olarak rol aldığı Kod Adı: Londra filmi, 04 Mart 2016 ülkemizde vizyona girdi. Vizyona ilk giriş yaptığı günden bugüne kadar çok büyük bir izlenme oranı yakalayan film, hala yoğun bir ilgiyle seyrediliyor. Aksiyon filmleri içerisinde yapılan değerlendirmeler çerçevesinde verilen not ortalaması bakımından çok yüksek bir oranda puanlama alan film, eleştirmenler tarafından da olumlu yorumlar gelmeye devam ediyor.

Babak Najafi gibi ünlü bir isim tarafından yönetmenliği yapılan film, çok güzel görsel efektlerle donatılmış bir görsel şölenden meydana gelmiştir. Film için hazırlanan senaryo, çok geniş bir gurup tarafından özenle kaleme alınmıştır. Bu gurup arasında Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt, Christian Gudegast gibi efsanevi isimler yer almaktadır. Film aynı zamanda 10 Mayıs 2013 yılında ülkemizde vizyona girmiş olan Kod Adı: Olympus’un devam niteliğinde çekilmiştir. Ayrıca filmin bu şekilde seriye bağlanarak daha birçok filmin çekileceği düşünülüyor. İki filminde görsel efekt bakımından çok fazla sahnelere yer verildiği için özellikle hd film izleyicilerinin çok memnun olacağı ve defalarca izleyeceği bir film olarak tanımlanmaktadır. Film, konu bakımından incelenecek olursa genel anlamda klasik bir Amerikan Polisiye Aksiyon filmi olarak nitelendirebiliriz. Özellikle filmde geçen ve usta yönetmen Babak Najafi’nin de maharetini konuşturduğu efektler ile birlikte soluksuz izleyeceğiniz bir film olacaktır. Film izlemeyi sevenlerin konu bütünlüğü olarak keyif alacağı filmde, İngiltere başbakanının gizemli bir şekilde hayatını kaybetmesiyle başlayan ve bütün batılı liderlerin Londra’da toplanmasıyla birlikte olaylar gelişmeye başlar.

Aksiyon sahnelerine doyacağınız bir film olan Kod Adı: Londra, tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz çok kaliteli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Kulislerde konuşulanlar dikkate alındığında ise ilk film olan Kod Adı: Olympus’un ardından ikinci film Kod Adı: Londra’nın da çok büyük ilgi görmesiyle 3. film çekimleri için çalışmaların başladığı yönünde haberler dolanıyor. Filmi seri olarak kabul edip ilk iki filmi de izleyen seyirciler ise bunun için sabırsızlanıyor ve sosyal medya üzerinden yaptıkları yorum doğrultusunda 3. Filmin biran önce çekilmesini istiyorlar.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA