SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie…

Haber:Berk ARSLANTÜRK

 

Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie 6 çocuk sahibi olduğu için evde çocuklarının bakımını üstlenmesi ve kendisinin işlerini kolaylaştırması açısından çok sayıda dadı ile anlaştı. Ancak anlaştığı bir dadı yüzünden son zamanlarda oldukça zor günler yaşamaya başladı. Kıskançlık sebebi ile evde bir dadı krizinin yaşandığı ortaya çıktı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt çiftinin kıskanılacak bir ilişkisinin olduğu sadece kendi ülkelerinde değil dünya çapında da biliniyor. Bununla birlikte çiftin 6 çocukları ile sürdürdükleri evlilikleri mutlu bir şekilde devam ederken eve yeni aldıkları dadının sürekli Brad Pitt’in çevresinde olmasından dolayı rahatsızlık duyduğu ortaya çıkan Angelina Jolie dadıyı yakın takibinde tutmaya başladı.

Çiftin yakın çevresinden alınan kaynaklara göre güzel oyuncunun eşinin havuzda olduğu bir sırada dadıyı da sebepsiz yere havuzun yanında görmesi sonucunda çok sinirlendiği arkasından ise Brad Pitt sadece havluyla olduğu bir sırada yine dadıyı yanında görmesi ile kıskançlık krizlerine girdiği ve dadıyı daha fazla evde tutmak istemediği için evden bir an önce kovduğu ortaya çıktı.

Angelina Jolie Kıskançlık Yüzünden Dadıyı Kovdu

Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie… Haber:Berk ARSLANTÜRK   Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie 6 çocuk sahibi olduğu için evde çocuklarının bakımını üstlenmesi ve kendisinin işlerini kolaylaştırması açısından çok sayıda dadı ile anlaştı. Ancak […]

17 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA