Angelina Jolie Kıskançlık Yüzünden Dadıyı Kovdu

Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie…

Haber:Berk ARSLANTÜRK

 

Dünya çapında güzelliği kadar oyunculuğu ve yaşam tarzı ile gözler önünde olan ünlü oyuncu Angelina Jolie 6 çocuk sahibi olduğu için evde çocuklarının bakımını üstlenmesi ve kendisinin işlerini kolaylaştırması açısından çok sayıda dadı ile anlaştı. Ancak anlaştığı bir dadı yüzünden son zamanlarda oldukça zor günler yaşamaya başladı. Kıskançlık sebebi ile evde bir dadı krizinin yaşandığı ortaya çıktı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt çiftinin kıskanılacak bir ilişkisinin olduğu sadece kendi ülkelerinde değil dünya çapında da biliniyor. Bununla birlikte çiftin 6 çocukları ile sürdürdükleri evlilikleri mutlu bir şekilde devam ederken eve yeni aldıkları dadının sürekli Brad Pitt’in çevresinde olmasından dolayı rahatsızlık duyduğu ortaya çıkan Angelina Jolie dadıyı yakın takibinde tutmaya başladı.

Çiftin yakın çevresinden alınan kaynaklara göre güzel oyuncunun eşinin havuzda olduğu bir sırada dadıyı da sebepsiz yere havuzun yanında görmesi sonucunda çok sinirlendiği arkasından ise Brad Pitt sadece havluyla olduğu bir sırada yine dadıyı yanında görmesi ile kıskançlık krizlerine girdiği ve dadıyı daha fazla evde tutmak istemediği için evden bir an önce kovduğu ortaya çıktı.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın