SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

ANTALYA SÜNNET – Hipospadias

ANTALYA SÜNNET – Hipospadias
Bu haber 02 Eylül 2016 - 15:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tarih boyunca birçok kültürde ön plana çıkmış olan sünnet; temizlik, cinsel hayata hazırlanmak, üremek, toplum içerisinde sosyal prestijler kazanmak gibi düşüncelerin temeliyle oluşmaya başlamış bir cerrahi işlemdir. Sünnet derisinin öneminin vurgulanması gibi birçok makalelerin yazımıyla da sağlık için önemli ve faydalı olduğu görüşleri savunulmuştur.

Antalya sünnet, hipospadias, narkozsuz sünnet hizmeti veren Op. Dr. Muzaffer Zorlu sünnet yaptırmak istediğiniz çocuklar için güvenli cerrahi işlemler uygulamaktadır. Ayrıca siz ailelerin daha iyi bilgilenmesi için Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği’nde hizmet veren Op. Dr. Muzaffer Zorlu’nun kişisel web sitesiyle narkozsuz sünnet, hipospadias hakkında detaylı bilgiler de edinebilirsiniz. Çeşitli sünnet videoları izleyebilir, sünnete getirelecek ilaçlar neler, sünnet ne zaman ve nasıl yapılmalıdır, ağrısız ve acısız sünnet olur mu, lokal anestezik ilacın önemi hakkında bilgiler, büyük çocuklarda sünnet işleminin nasıl gerçekleştirildiği gibi birçok sorunuza ilişkin yayınlanmış bilgilendirici yazılar bulunmaktadır.

Artık internet web sitesinden ve sosyal medya araçlarıyla detaylı bilgi edinebileceğiniz hizmetlerle aileler daha bilinçli işlemler gerçekleştirmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak da randevu alarak çocuğunuzun sünnet işlemi için zamanlamanızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uzman doktorun çalıştığı yerlere ve faaliyetlerine dair bilgilere de erişerek, doktor hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Geniş tecrübe ve engin kaynaklarla çocuğunuzun deneyimli ellere teslim ederek tereddütlerinizi giderebilirsiniz.

Antalya sünnet alanında Op. Dr. Muzaffer Zorlu’nun hizmetlerine erişebilmenizin yanı sıra hizmet verdiği hastanelerin de bilgisine ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA