SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Araç İle Geriye Giderken Anneannesini Ezdi !

Araç İle Geriye Giderken Anneannesini Ezdi !
Bu haber 19 Mart 2016 - 9:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzon ilimizin  Akçaabat İlçesinde yaşanan talihsiz olay nedeni ile 74 yaşında olan Halise B. adındaki bayana araç çarptı.

Olayın Detayları

Akçaabat İlçesinin bir semtinde hafif ticari bir araç ile geri vites ile hareket ederken 25 yaşındaki genç M.S.B  , arabanın arkasında bekleyen anneannesini görmeden hareket edince 74 yaşında olan Halise B. adındaki kişiye çarptı.Olay sonucunda 74 yaşında olan Halise B.  olay yerinde hayatını kaybederek yaşama veda etti.

 

Olayın Yaşandığı Saat Ve Bölge

Trabzon’un Akçaabat İlçesinde Sarıtaş Mahallesi’nde  saat 09.00 civarlarında olay gerçekleşti.Araç ise araştırılınca bir fırına ait olduğu ortaya çıktı.Aracın plakası ise 61 KJ 146 olarak yayımlandı.

fft2mm7656959

 

Olay Yerinde Hayatını Kaybetti

Aracı kullanan M.S.B olay ile ilgili açıklamasında aracın arkasında durduğunu görmediğini belirtti.Aracın çarptığını anladıktan sonra hemen araçtan inip yanına gidince aracın altında ezildiğini gördüğünü ve orada öldüğünü ,söyledi.Polis tarafından olay ile ilgili detaylar incelenecek ve olayın altında daha farklı bir şeyler yaşanılıyorsa polis tarafında gün yüzüne çıkartılarak basına haber verilecektir.Olay yerinde polis ve araştırma ekipleri tarafından incelemeler yapılıyor  , gerekli kamera kayıtları da inceleme altına alınmış durumda.Olay ile ilgili her gelişmede yazıda güncelleme yapılacaktır.Olay ile ilgili görüntüler bulunmamaktadır.Sadece olay yeri ile ilgili fotoğraflar ve bilgiler bulunmaktadır.Olayın dün yaşanması nedeni ile henüz çok az bilgi bulunmaktadır.Olay ile yakından ilgili olan herkes soruşturmaya tabi tutulacak .Özellikle M.S.B adındaki kişinin ifadesi tekrar alınabilir.25 yaşındaki genç şu anda göz altında tutularak olay ile ilgili daha fazla bilgi alınmaya çalışılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA