SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Caner Erkin’den boşandıktan sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay giydiği kıyafetle yok artık dedirtti.
Caner Erkin’den boşandıktan sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay giydiği kıyafetle yok artık dedirtti. Sosyal medyada konuşulan bu kıyafete ödenen para da dudak uçuklattı.
Ünlü futbolcuyla yollarını ayıran Asena Atalay ardından sunuculuk yaparak kendi ayakları üzerinde durmaya başladı. Programdaki renkli karakterini kıyafetlerinede yansıtan ünlü güzel, giydiği kıyafetle dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Kanal D’de yayımlanan Magazin programını sunarken oldukça ilginç bir kıyafet giydi.
Kolları ile ön kısmı fırfırlı olan saten bir elbise giyen Asena Atalay, elbisesi ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Giymiş olduğu elbisenin iç kısmına başka bir gömlek giyen Asena Atalay; aynı bez sex izle bebek gibi oldum diyerek kıyafetinin garipliğinden bahsetti. Elbisesiyle olduğu kadar çizmeleriyle de dikkat çeken Atalay; bu kıyafetine toplamda 40 bin lira ödedi. Bir elbise ve çizmeye 40 bin lira ödemesi sosyal medyayı adeta şok etti.
Asena Atalay’ın bu şekilde giyindiğini ve yüklü bir miktar para ödediğini gören kişiler kıyafetinin rüküş olmasına değinerek o paraya yardım yapılırdı diye Asena Atalay’ı eleştirdiler. Asena Atalay özgün giyim tarzı ve kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği kıyafetlerle tarzını ortaya koyan bir isim. Geleneksel giyim tarzının dışında kıyafetleri tercih eden Atalay; eski eşi Caner Erkin’le dostane bir şekilde ayrılarak kendini sunuculuğa adadı.

Asena Atalay giydiği kıyafetle yok artık dedirtti

Caner Erkin’den boşandıktan sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay giydiği kıyafetle yok artık dedirtti. Caner Erkin’den boşandıktan sonra sunuculuk yapmaya başlayan Asena Atalay giydiği kıyafetle yok artık dedirtti. Sosyal medyada konuşulan bu kıyafete ödenen para da dudak uçuklattı. Ünlü futbolcuyla yollarını ayıran Asena Atalay ardından sunuculuk yaparak kendi ayakları üzerinde durmaya başladı. Programdaki renkli karakterini […]

30 Nisan 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA