SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Fenerbahçe’nin futbolcusu Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, ayrılığın perde arkasındaki bilinmeyenlerini anlattı.

Fenerbahçe’nin futbolcusu Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, ayrılığın perde arkasındaki bilinmeyenlerini anlattı.

 

Para ve pulla işim yok diyen Asena Erkin, montumu alıp çıktım dedi. Ani bir karar alarak evliliklerini sonlandıran Erkin çiftinin, bir süredir ayrılacağının dedikodusu yapılıyordu. Alınan karardan sonra, dedikoduları haklı çıkaran çift, boşanmak için mahkemeye başvurduklarını açıkladı. Boşanma kararı ile ilgili konuşan Asena Erkin, mal paylaşımı yapmadıklarını ve Caner’in kendisi için sadece oğlunun babası olmadığını aynı zamanda, ailesi, sevgilisi, babası olduğunu söyledi. ‘’Hayat bize ne getirirse onu yaşıyoruz.’’ Diyen Asena Erkin, şöyle devam etti. ‘’Bunun ucunda ölüm yok. Hayata bakışım diğerlerinden çok daha farklı. Yerimde olmak isteyen birçok kadın vardır ama ben kendi beklentilerimi iyi biliyorum. Son derece de mutlu bir insanım.’’ Diyen Erkin hiçbir sıkıntısının da olmadığını söyledi.

 

DALGA GEÇİYORUZ

 

Boşanma kararından sonra, Caner Erkin ile olan ilişkilerini anlatan Asena Erkin, ‘‘Bazen onu arıyorum, telefonu meşgul oluyor. Açınca da hesap ver, kimdi görüştüğün diyorum. O da bana, kafayı yemeye başlamışsın sen diyerek, espri yapıyor.’’ İnsanların kendilerinden dedikodu haberleri beklediğini söyleyen Asena Erkin, ayrıca ‘’Herkes kavgalı ayrılmamızı bekliyor.’’ diyerek tepki gösterdi. Caner’in Fenerbahçe’de oynadığını, kendisinin ise, işlerinden dolayı sürekli yurt dışına çıkması gerektiğini aktaran Erkin, bu şekilde olmadığını, birtakım hedeflerinin olduğunu söyledi. Son olarak da, Caner’in ayrılsalar da kendisi için çok yakın biri olduğunu söyledi.

Editör:Dilara BOZAN

Asena Erkin ilk kez konuştu

Fenerbahçe’nin futbolcusu Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, ayrılığın perde arkasındaki bilinmeyenlerini anlattı. Fenerbahçe’nin futbolcusu Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, ayrılığın perde arkasındaki bilinmeyenlerini anlattı.   Para ve pulla işim yok diyen Asena Erkin, montumu alıp çıktım dedi. Ani bir karar alarak evliliklerini sonlandıran Erkin çiftinin, bir süredir ayrılacağının dedikodusu yapılıyordu. Alınan […]

15 Ocak 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA