SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Astropay Nedir? Astropay güvenlimidir?

Astropay Nedir? Astropay güvenlimidir?
Bu haber 24 Eylül 2016 - 8:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son dönemde internetin her eve girmesi ve her kişinin rahat bir şekilde internet kullanabilmesi neticesinde sanal ortamda satış yapan sitelerin sayısı da artmıştır. İnternet üzerinden satış yapan sitelerde para kabul yöntemleri mevcuttur ve bu yöntemler sitenin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak ödemesi kabul görülen Astropay card sayesinde güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve ürününüzü satın alabilirsiniz. Astropay card isminde kart ibaresi bulunmasına rağmen elle tutulur bir kart değildir ve ön ödemeli bir sistem sayesinde çalışır. Buna göre astropay kart satın aldığınızda sizlere verilecek olan bir kod paranın yerini tutar ve bu kod sayesinde alışveriş yaptığınızda ödeme yapabilirsiniz. Sitemizden güvenli astropay satın alabilir ve alışverişleriniz için ödeme yöntemini geliştirebilirsiniz.

Astropay Kart Satış
Astropay kart satın almak istiyorsanız resmi olarak bayi olan bir siteden ya da kuruluştan bu kartı astın alabilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Astropay kart satın almak için öncelikle ne kadar bütçeniz olduğunu belirlemeniz gerekir. Bütçenizi belirledikten sonra istediğiniz tutarın karşılığı olan kartı alarak internet ortamında güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli astropay satın alabileceğiniz sitelerden biri de sitemizdir. İnternet sitemize giriş yapıp incelemelerde bulunarak kartınızı hemen satın alabilirsiniz. Sizlere bir kart gönderilmez ve adres bilgileriniz sizlerden talep edilmez. Ödemesini yapığınız tutarın karşılığı olarak sizlere bir kod verilir ve astropay ile ödeme yapmak istediğinizde sisteme bu kodu girerek onaylamanız gerekir.
Astropay ile Alışveriş
Astropay kart ile alışveriş yapmak diğer ödeme yöntemlerine nazaran daha güvenli olduğu için astropay kart kullanımı da giderek yaygınlaşmaktadır. Astropay kart isminden anlaşıldığı gibi elle tutulan bir kart değildir ve bu kartın üzerinde de sizlerin özel bilgileriniz yer almaz. Bu sayede kartın kaybolması ve hesabınızdaki paranın çekilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Oysa kredi kartlarında kayıp ya da çalıntı durumu yaşandığında kart üzerindeki bilgiler ile sizlerin hesabı boşaltılabilir. Bu nedenle sanal ortamdaki alışverişleriniz için güvenli astropay kart satın almanız ve bu kartı kullanmanız gerekir.

Güvenli Astropay Satın almak İçin Tıklayınız

Astropay Kart Nedir?
Astropay kart son dönemde yaygınlaşan sanal alışverişte kullanılabilen bir ödeme şeklidir ve son derece güvenli bir ödeme şekli olmasıyla dikkat çeker. Bunun birçok etkeni olsa da astropay kartın güvenilir bir ödeme şekli olmasının en temel etkeni kartın üzerinde kişisel ya da değişmez bilgi bulunmamasıdır. Örneğin kredi kartı ile alışveriş yapıldığında sizlerden kart numarası ve buna ek olarak güvenlik kodu istenir. Eğer bu bilgiler kopyalanırsa başka biri de kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilir. Fakat bu durum astropay kart için geçerli olan bir durum değildir. Eğer astropay kart ile güvenli alışveriş yaparak işleminizi tamamlamak istiyorsanız sitemizden sizler de bir astropay kart satın alabilirsiniz.
Astropay Kart Satışı
Astropay kart kullanabilmek için bu kartı satan bir yerden kartı satın almak ve kullanmaya başlamak gerekir. Astropay kart satışı yapan yerler genel olarak astropay bayileridir. Sitemiz de astropay bayii olarak kart satışı yapmaya hakkı olan bir sitedir ve bu sayede binlerce kişinin astropay kart sahibi olmasını sağlamıştır. Astropay kart bir sanal kart olduğu için sizlere herhangi bir kart verilmeyecektir. Bunun yanı sıra astropay kart ile sanal ortamda alışveriş yapmak da son derece güvenilir olacaktır. Bu işlemlerin güvenilir olması astropay kartı daha da değerli bir hale getirmiştir. Hemen astropay kart satın almak için sizler de sitemize giriş yaparak araştırma yapabilirsiniz.
Astropay Nasıl Kullanılır?
Astropay kart satın aldığınızda astropay kartı kullanabilmek için bu ödeme yöntemi ile ödeme kabul eden bir site bulmanız gerekir. Bu siteye girdiğinizde alışverişi tamamladıktan sonra ödeme yöntemi olarak astropay kartı seçmeniz gerekir. Astropay kart ile ödeme seçeneğini işaretlediğinizde karşınıza bir kutucuk çıkar ve bu kutucuğa da kod girmeniz istenir. Sahip olduğunuz astropay kart kodunu girerek alışverişinizi hemen tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra da gerekli tutar sahip olduğunuz astropay kartın bakiyesinden düşülecektir. Bu sayede kartınızı da kullanmış olursunuz. Sahip olduğunuz bakiyeyi ister tek seferde isterseniz de parçalar halinde kullanabilirsiniz, bu alanda herhangi bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA