SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Başbakan Davutoğlu’ndan Taşeron işçilerine Müjde

Başbakan Davutoğlu’ndan Taşeron işçilerine Müjde
Bu haber 30 Nisan 2016 - 17:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, taşeron işçilerine müjdeyi TBMM’deki grup toplantısında verdi.
Haber:Gamze DİNÇER
Başbakan Ahmet Davutoğlu, taşeron işçilerine müjdeyi TBMM’deki grup toplantısında verdi.
Söze Brüksel’de meydana gelen terör saldırısı ile başlayan Başbakan Davutoğlu, terörün küreselleşmesinin altını çizerek, Belçika Hükümeti ve halkına taziyelerini ilettiğini, saldırıları lanetlediğini söyledi.
 İşte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konuşmalarından satırbaşları;
Son zamanlarda Ankara’da ve İstanbul’da meydana gelen terör saldırısına da değinen Başbakan Davutoğlu; terör örgütlerinin işbirliği içinde olduğunu ve kendi aralarında bir koordinasyonlarının olduğunu belirterek, teröre söyleyecek sözü olmayıp, teröre tek bir söz söylemeyip, hükümeti eleştirenleri kınadığını belirtti. Neredesiniz ey aydınlar, akademisyenler neredesiniz diye soran Başbakan Ahmet Davutoğlu, şehit edilen güvenlik güçlerimiz için, ölen siviller için, yakılan şehirler için neden PKK’yı lanetleyen bir bildiri yayınlamıyorsunuz dedi.
Terör örgütlerinin yaptığı eylemlere sessiz kalan internet sitelerini de eleştiren Başbakan Davutoğlu, terör örgütü ile işbirliği içinde olan bir medyayı dünyanın hiç bir yerinde göremezsiniz diyerek, ‘kıyamate kadar korkmadık, korkmuyoruz, korkmayacağız, dimdik olacağız, bu milletin istiklalini ve istikbalini korumaya her daim seferber olacağız ‘ dedi.
TAŞERON İŞÇİLERE MÜJDE GELDİ
Konuşmasının sonlarına doğru taşeron işçilerle ilgili bir de müjde veren Başbakan Davutoğlu, ‘İNŞAALLAH TEK BİR TAŞERON İŞÇİSİ KALMAYACAK’ dedi. Dışarıda çalışan bütün taşeron işçilerini kamuya alacaklarını söyleyen Başbakan Davutoğlu, böylelikle kadro almayı isteyen bütün taşeron işçilere de kadro müjdesi vermiş oldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA