SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Beğeni Kazanma Hakkındaki Değişiklikler

Beğeni Kazanma Hakkındaki Değişiklikler
Bu haber 24 Ekim 2016 - 9:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağı olan Facebook’da her gün milyarlara yakın paylaşım yapılmakta. Gerek şahsi olsun gerekse ticari amaçlı olan sayfaların olsun, bu yapmış olduğu paylaşımlardaki beğeni sayıları, popülerlik konusunda önem taşıyor. Peki nedir bu Facebook beğeni hilesi ?

Birçok sitenin bu hileyi adınıza yapmak için kullandığı yöntem token ile beğenici satın alma. Özellikle Türk kullanıcıların yapılan beğenileri daha gerçekçi olmasını istediği için Türk beğeni sistemini kullandığı bir gerçek. Bu yöntemle sizin paylaşımınıza yapılan tüm beğeniler Türk kullanıcılardan geliyor.

İlk zamanlarda beğeni hilesi konusunda fazla bir rekabet yoktu. Daha sonra bu beğeni hilesini kullanmak isteyen Facebook kullanıcıları çoğaldıkça, bu isteği karşılamak için bu tarz hile sunan site sayısı da arttı. Bu da gerçek ile sahte olanların ayırt edilmesini zorlaştırdı. Sosyal ağ hileleri son zamanlarda hesap çalma, şifre çözme gibi sahte uygulamaların da işin içine girmesi ile, Facebook beğeni hilesini gerçek anlamında kullanıcılarına güvenle sunan, onların hesaplarını çalma gibi girişimlerde bulunmayan site sayısı oldukça azaldı. Bu nedenle beğeni hilesi yapmak isteyen kullanıcıların, bu yardımı alacakları site veya kişileri çok iyi seçmesi gerekmektedir.

Eski beğenme hilelerinin uygulanması oldukça zordu. Fakat günümüzde artık çok kolay arayüzlere sahip siteler yardımı ile çok kısa sürede beğenilerinizi artırıp popüler bir kişi görünümüne kavuşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA