SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

BEKO LCD VE LED TVDE EXTRA  SERVİS HİZMETİ

BEKO LCD VE LED TVDE EXTRA  SERVİS HİZMETİ
Bu haber 11 Ekim 2016 - 21:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 beko-tv-servisi

 

Beko bir dünya markası sloganıyla yayınlanan reklamları ile çok ses getiren türk sanayisinin dünyaya açılan yüzü olan Beko televizyonu geçmişten geleceğe hızlı adımlarla ilerlemiş ve günümüz teknolojisinide yakalamıştır. Bu teknolojiyeusum sağlamak bir teknik servisten beklenen en büyük adımdır.Beko LCD ve LED TV Servisiolarak zorlukların farkındayız bu yüzden tüm ekibimizle beraber  bu koca şehirde yaşadığınız sorunlardan sizi uzaklaştırmak için İstanbul Beko televizyon Onarımı, bakımını, 15 yılın vermiş olduğu tecrübeyi,  amatör ruhla birleştirmekte ve Extra Teknik servis güvencesi ile televizyonunuzun ihtiyaç duyduğu bakımı, onarımı hızlı bir şekilde yapmaktadır. Günümüzün hızla gelişen teknolojilerine ayak uyduran ve sürekli kendini yenileyen firmamız Beko TV etkili çözümünde uzman ekibiyle LED&LCD, Plazma panel dâhil olmak üzere her türlü problemi garantili bir şekilde çözecektir.

BEKO LED VE LCD TV YORUMLARI

Son yıllarda çıkardığı yenilikçi ürünlerle adından bahsedilen firma, kullanıcıları tarafından sosyal medyada ve çeşitli forum sitelerinde övgü ile söz edilmektedir. Bir kullanıcı görüntü kalitesinden bahsederken baka bir kullanıcı ise kanallar arası geçiş hızını ön plana çıkarmaktadır. Başka bir kullanıcı ise dijital TV platformları ile olan uyumu sayesinde harici uydu alıcısız rahatlıkla kullanabildiğini söylemektedir.

BEKO TV KURULUM VE MONTAJI

Uzun araştırmalar sonucunda, binlerce lira vererek aldığınız Beko marka televizyonunuzu uzun yıllar boyu ilk aldığınız performansı ile kullanmak istiyorsanız; kurulumundan montajına kadar alanında uzman bir teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Extra Teknik servisolarak televizyonunuzun kullanacağınız odadaki en uygun yerin seçilmesinden, doğru montajına kadar yetişmiş elmanları ile doğru ekipmanlarla size teknik destek sağlayacaktır. Müşteri odaklı çalışan firmamız, Beko TV yetkili servisi ile etkili çözümü’nde sorunlarınızı kısa sürede ekonomik olarak çözecektir. Bir teknik servisten öte sizin mutluluğunuzla mutlu olan Extra Teknik servisbakım ve onarımın her aşamasında bilginiz dahilinde işlem yapmaktadır. Böylece karşılık güven anlayışı içinde televizyonlarınızı uzun süre kullanmanızı sağlamış olacağız. İstanbul Beko televizyon Onarımıkonusunda uzman ekibimiz size Extra Teknik servis güvencesini sunmaktadır. Her türlü soru, öneri görüşleriniz ve hakkımızda bilgi almak için http://www.extrateknikservis.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA