SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Ben-Hur Filmi 2016 izle

Ben-Hur Filmi 2016 izle
Bu haber 06 Eylül 2016 - 14:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ben Hur Türkçe Dublaj izle

Ben-Hur izle ‘de hayretler veren sahnelere tanıklık edeceksiniz. Filmin konusu olarak da Ben-Hur’un yaşamının anlatıldığını söyleyebiliriz. Milattan önce yirmi altı yılında dünyaya gelmiş olan Ben-Hur üstün zekası ile bütün insanların dikkatini üzerine çekmektedir. Mal varlığı fazla olan ve bunun yanında, bir prens namıyla hayatına devam eden Ben-Hur’un uzun yıllar boyunca görüşmediği bir çocukluk arkadaşı bulunmaktadır. Aslen Romalı olan Messela, görüşmedikleri süre zarfında kendini fazlasıyla geliştirmiş ve Roma’da üst düzey bir hakim olmuştur. Kudüs’ten uzaklaşmış ve burası ile bütün bağlarını koparmıştır. Ancak bir müddet sonra Kudüs’e tekrardan dönmüş olan Messela, burada komutanlık yapmaya başlamıştır.

^31F5E7342055F469AECA020918364CF600F99AB784130B0C0F^pimgpsh_fullsize_distr

Ben-Hur full izle

İki arkadaşın tekrardan nasıl karşılaştığını ve kaderin yollarını nasıl birleştirdiğini göreceksiniz. Uzun yıllardan sonra, çocukluk arkadaşı olan Messela’nın işi çocukluk arkadaşına düşer ve ondan yardım ister. Yahudilerin özgürlükleri için uğraşan Ben-Hur, Messela’nın kendisinden istediği yardımı geri çevirecektir. Messela’nın yardım istemiş olduğu konu ise, Romalıları eleştiren kişileri bularak ondan teşhis etmesi istenmektedir. Yahudilerin sonuna kadar arkasında duran Ben-Hur ise onun teklifini geri çevirerek kendisiyle böyle bir anlaşma içine girmek istemeyecektir. Durum böyle olunca Ben-Hur ile çocukluk arkadaşı olan Messela karşı karşıya gelecektir. Böylesine aksiyon sahnelerinin bol olduğu, Ben-Hur hd izle daha güzel olacaktır.

Böylesine yakın olan arkadaşların birbirleriyle düşman olmaları akıllara büyük bir soru işareti düşürecektir. Karşı karşıya geldikleri zaman birbirlerine kıyabilecekler midir? Ya da birbirlerinin canlarını sorgusuz bir şekilde alabilecekler midiri? Bu soruların cevabını filmi izlediğiniz zaman görebilecek ve kendinize göre yorumlayabileceksiniz. Ben-Hur filmi izlediğiniz takdirde, çocukluk arkadaşlıklarının önemini daha iyi şekilde görmeniz de mümkün olacaktır. Siz de eski arkadaşlarınızla olan muhabbetlerinizi bu Ben Hur Türkçe dublaj izle ‘den sonra tekrar gözden geçireceksiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA