SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Boğaziçi Tercüme’de Tayca Tercüme

Boğaziçi Tercüme’de Tayca Tercüme
Bu haber 30 Haziran 2016 - 16:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Acil tercüme, bütün firmaların zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir hizmet olmasının yanı sıra her tercüme bürosunun da sağlıklı olarak yanıt veremediği bir hizmettir. Acil tercüme ihtiyaçlarının söz konusu olduğu durumlarda, Boğaziçi Tercüme Bürosu gibi profesyonelliği ve tam zamanlı çalışan tercüman kadrosu ile öne çıkan tercüme büroları ile çalışmak, firmaların en iyi sonucu almalarında etkili olmaktadır.

Boğaziçi Tercüme olarak, tam zamanlı çalışan tercüman kadromuzun yanı sıra proje koordinatörlerimiz, editörlerimiz ve yerelleştirme uzmanlarımız ile acil tercüme ihtiyaçlarında da en hızlı ve kaliteli çözümleri üretmekte ve müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktayız. İnternet sitemizde bulunan bogazicitercume.com.tr/acil-tercume bölümünde, şirketimizin acil tercüme hizmetlerine yönelik çalışmaları ve sunduğu çözümler hakkında detaylı bilgi yer almakta ve gerektiğinde fiyat teklifi talebinde bulunulabilmektedir.

Acil tercüme ihtiyaçlarında, uzman tercüman kadromuzun uyum içinde çalışarak hazırladıkları hedef metinler, editörlerimizin kontrolünden geçerek dilbilgisi ve anlam bütünlüğü açısından incelenmekte ve müşterilerimize sunulabilir hale getirilmektedir. Bu sayede kurulduğumuz günden çözüm ortağı olduğumuz bütün müşterilerimizden olumlu referans almakta ve sektördeki üstünlüğümüzü sürdürmekteyiz. Bazı dillerde tercüman bulmak konusunda yaşanan sıkıntılar, bu dillerin zor olması ve az kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Tayca, Çince, Japonca gibi diller, farklı bir dil grubunda yer almalarının yanı sıra özel bir alfabe kullanmaları nedeniyle de dünyanın en zor dilleri arasında sayılmaktadır. Son dönemlerde Tayland ile ticari ilişkilerin yoğunlaşması, tayca tercüme ihtiyacının da artmasına neden olmaktadır. Tayca tercüme konusunda, anadili tayca olan tercümanlarla çalışan Boğaziçi Tercüme, bu dildeki tercümelerin gerçekleştirilmesinde de farkını ortaya koymakta ve sektörde edindiği lider konumun hakkını vermektedir.

Bütün dünya dillerinde teknik, hukuki, tıbbi, akademik tercüme alanlarında gösterdiği uzmanlığı ile müşterilerinin her alanda yardımına koşan şirketimiz aynı zamanda haftanın 7 günü ve 24 saat erişim imkânı sağlamasıyla da tercih edilirliğini arttırmaktadır. İletişim teknolojisinin tüm imkânlarından yararlanarak Whatsapp, e-posta ve canlı destek sistemi gibi iletişim kanalları ile iletilen tüm taleplere aynı hassasiyet, özen ve hızla cevap şirketimizin ayrıcalığı haline gelmektedir. İhtiyaç durumunda tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmesi de şirketimizin ayrıcalıklı hizmetlerinden biridir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA