SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Güzel sunucu ve reklam yıldızı Burcu Esmersoy son zamanların en popüler isimlerinden birisi olarak biliniyor.
Haber:Berk Aslantürk
Güzel sunucu ve reklam yıldızı Burcu Esmersoy son zamanların en popüler isimlerinden birisi olarak biliniyor. İş hayatı kadar özel hayatı da çok merak edilen ve erkeklerin en çok beğendiği kadınlardan birisi olan Burcu Esmersoy samimi açıklamalarda bulunurken hakkında bilinmeyen pek çok soruya da yanıt verdi.
Burcu Esmersoy ile bir süre önce yediği içtiği ayrı gitmeyen dünyaca ünlü yıldız futbolcu Arda Turan’ın son zamanlarda küs olduklarına dair çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Özellikle bir ödül gecesinde Burcu Esmersoy’un Arda Turan’ı anons ettikten sonra sahneden hızlıca uzaklaşması bu iddiaların daha fazla güçlenmesine neden olmuştu. Burcu Esmersoy yapmış olduğu açıklamalarda aralarında küslük olmadığını ve hala konuştuklarını söyledi.
Samimi açıklamalarına devam eden güzel sunucunun ‘Arda’ya karşı aşktan daha öte duygular besliyorum. O benim dostum. Omzunda ağlamışlığım çoktur. Arda benim eski erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı. Aramızda aşk dedikodularının çıkması anlamsız çünkü eski erkek arkadaşımın arkadaşları ile birlikte olmam. Aramıza mesafe girdi. İlişkisinde benimle konuşmasını istemeyen birileri olabilir. Ama benim hala yakın dostumdur’ açıklamaları ile ikili arasında çıkan dedikodulara son noktayı koymuş oldu.

Burcu Esmersoy Arda’ya olan hislerini anlattı

Güzel sunucu ve reklam yıldızı Burcu Esmersoy son zamanların en popüler isimlerinden birisi olarak biliniyor. Haber:Berk Aslantürk Güzel sunucu ve reklam yıldızı Burcu Esmersoy son zamanların en popüler isimlerinden birisi olarak biliniyor. İş hayatı kadar özel hayatı da çok merak edilen ve erkeklerin en çok beğendiği kadınlardan birisi olan Burcu Esmersoy samimi açıklamalarda bulunurken hakkında […]

30 Nisan 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA