SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
üzel oyuncu Burcu Kara Şubat ayında yönetmen sevgilisi ile yurt dışında romantik bir düğün ile nikah masasına oturmuştu.
Güzel oyuncu Burcu Kara Şubat ayında yönetmen sevgilisi ile yurt dışında romantik bir düğün ile nikah masasına oturmuştu. Düğünden sonra Türkiye’ye geri dönen çiftin evliliklerinde her şeyin yolunda olduğu ve çiftin çok mutlu oldukları her fırsatta görülüyor. Burcu Kara geçtiğimiz haftalarda yakın bir arkadaşının doğum gününe katılmak istemiş ancak öncesinde korku dolu anlar yaşamıştı.
Doğum gününden çıkarken görüntülenen güzel oyuncu Burcu Kara’nın pek keyifli olmadığı görüntülenince durumun nedeni sonradan anlaşıldı. Detay alan fotoğrafçılar ilginç bir görüntü kaydettiler. Burcu Kara’nın çizmesinin arkasının boydan boya yırtık olduğu görülürken nedeni ise çok şaşırttı.
Güzel oyuncu ayağının üzerinden bir aracın geçtiğini ve şans eseri ciddi bir sorununun olmadığını sadece ayağında bir ezilme olduğunu ve hastaneye gittiğini açıklamıştı. Gelen son bilgilere güzel oyuncu ayağını ezen sürücüyü affetmedi. Bulup mahkemeye veren sürücü hakkında ‘İlk defa hayatımda birisini mahkemeye veriyorum. Kesinlikle iyi niyetli olduğuna inanmıyorum. Dalgın olabilir. Ama kaçması iyi niyetli olmadığını gösteriyor’ ifadelerini kullanarak sürücü ile mahkemede hesaplaşacağını açıkladı.

Burcu Kara ayağını ezen şoförü mahkemeye verdi

üzel oyuncu Burcu Kara Şubat ayında yönetmen sevgilisi ile yurt dışında romantik bir düğün ile nikah masasına oturmuştu. Güzel oyuncu Burcu Kara Şubat ayında yönetmen sevgilisi ile yurt dışında romantik bir düğün ile nikah masasına oturmuştu. Düğünden sonra Türkiye’ye geri dönen çiftin evliliklerinde her şeyin yolunda olduğu ve çiftin çok mutlu oldukları her fırsatta görülüyor. […]

20 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA