SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Hikayesi Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, senaryosu ise ‘’Güldür Güldür’’ ekibinin yazımını gerçekleştirdiği ‘’Dedemin Fişi’’ filminin Bursa galası gerçekleştirildi.
Hikayesi Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, senaryosu ise  ‘’Güldür Güldür’’ ekibinin yazımını gerçekleştirdiği ‘’Dedemin Fişi’’ filminin Bursa galası gerçekleştirildi.
Bursa Korupark Cinetech’de gerçekleştirilen galaya film oyuncularından Özge Borak
,Alper Kul, Onur Atilla, Erdem Yener, Uğur Bilgin, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Özgün Aydın ve Burak Topaloğlu katıldı. Fuaye alanına gelen hayranlarının sevgi seline uğrayan ‘’Dedemin Fişi’’ oyuncuları, yaptığı kısa konuşma ile Bursa’lı sinema severlere göstermiş olduğu bu ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Kısa konuşmanın ardından  galası yapılan üç ayrı salonda sevenleriyle buluşan oyuncular, ayakta alkışlandı. Malatyalı bir Çirçi Ailesi’nin eğlence içerisinde geçen miras serüvenini aktaran filmin, sevdikleri oyuncular ile beraber izlemenin heyecanını ve keyfini süren  izleyiciler oyuncularla selfie çektiler.
Filmin başrol oyuncularından Alper Kul, “Hepiniz hoş geldiniz. Bizleri burada yalnız bırakmadığınız için Çok teşekkür ediyoruz. Filmimiz ‘Dedemin Fişi’, dün vizyona girdi. Bu akşam filmimizi sizler ile beraber izlemek için İstanbul’dan buraya geldik. Harika insanlarsınız. Sağolun varolun” dedi.
Filmde ‘Nurgül’ karakteri Özge Borak, “Sizlerle bir arada olmaktan oldukça mutluyuz. Filmimiz vizyona girdi. Umarız seyretmiş olduğunuzda bizim eğlendiğimiz kadar sizler de eğlenirsiniz. Buraya gelmiş olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.’’  dedi.
Düzenlenen galada ilgi odağı olan Erdem Yener şu sözlerine yer verdi: “Hepinizin ayaklarına sağlık. Bizi gerçekten şaşırttınız. Kucaklarsınız düşüncesini taşıyorduk fakat bu kadar da olacak bir kalabalık  bekliyorduk diyemem. Bizlere oldukça heyecan kattınız. Filmimizde yaş sınırı bulunmuyor. En minik kardeşimizden, en değerli büyüğümüze kadar herkesin rahatlıkla gidebileceği, sıcaklık içinde geçen tatlı bir aile komedisi. Filmde çok güldüreceğiz ve ağlatacağızda. Görmediğiniz yanlarımızı da böylelikle fark etmiş olacaksınız.Buraya gelen herkesin ayaklarına sağlık. Sizleri çok seviyoruz, sağ olun,var olun.’’dedi.
Haber:Dilara BOZAN

Bursa’da Dedemin Fişi izdihamı

Hikayesi Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, senaryosu ise ‘’Güldür Güldür’’ ekibinin yazımını gerçekleştirdiği ‘’Dedemin Fişi’’ filminin Bursa galası gerçekleştirildi. Hikayesi Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, senaryosu ise  ‘’Güldür Güldür’’ ekibinin yazımını gerçekleştirdiği ‘’Dedemin Fişi’’ filminin Bursa galası gerçekleştirildi. Bursa Korupark Cinetech’de gerçekleştirilen galaya film oyuncularından Özge Borak ,Alper Kul, Onur Atilla, Erdem Yener, Uğur Bilgin, Meltem Yılmazkaya, […]

24 Ocak 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA