SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Çatı Merdiveni

Çatı Merdiveni
Bu haber 18 Mayıs 2016 - 12:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Katlanır-merdivenGünümüz yapılarında bir ihtiyaç haline gelen çatı merdivenleri hem kolay kullanım imkanı hem de pratik çözümleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Alternatif pek çok modeli ile zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak imal edilen merdiven modelleri standart ölçülerle imal edilmekle birlikte yapılarınızın tavan ve zemin yüksekliğine bağlı olarak özel ölçülü de imal edilebilmektedir.

Sıra dışı tasarımlarında kapak üzerine yerleştirilen merdiven katlanabilir özelliğiyle yer kaplamaz. Bu sayede özellikle metrekaresi küçük olan alanlar için rahatlıkla katlanabilir özellikte çatı merdivenlerini tercih edebilirsiniz. Tavanda bir boşluk oluşturulan yere ölçülerine bağlı olarak yerleştirilen kapak kapalı konumda fark edilmeyecek yapıdadır. Yerinizin genişliğine bağlı olarak sürekli açık konumda da bırakabileceğiniz merdiveni dilerseniz ihtiyacınız halinde açıp kapatabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz yapı malzemesine ve tavan ve zemin arasındaki yükseklik ölçülerine bağlı olarak çatı merdiveninin ağırlık taşıma kapasitesi değişkenlik gösterebilmektedir. Kaymaz ve sağlam basamak yapısı merdivenin yan kısmında iniş ve çıkışlarınıza destek olacak küpeştesi güvenliğinizi de kullanımlarınız sırasında teminat altına alacaktır.

Villa tarzı yapılar için veya işyerleri için pek çok alternatif model seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı karşılayan çatı merdiveni modelleri yer tasarrufunun yanı sıra her ihtiyacınıza merdiven taşıma zahmetinden sizleri kurtararak zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca el ile kullanımın yanında dilerseniz kullanım konforunuza bağlı olarak otomatik şekilde çatı merdivenini büyük bir rahatlıkta kullanabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA