SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Çatı Penceresi

Çatı Penceresi
Bu haber 13 Temmuz 2016 - 15:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çatı aralıklarını çok daha yaşanılır mekanlar haline getiren yapı ürünleri arasında yerini alan çatı penceresi geniş ürün yelpazesinde pek çok model seçeneğiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Genellikle depo olarak kullandığınız çatı aralıklarını yaratıcı dekorasyon harikası fikirlerinizle bezeyerek çocuk odası, yatak odası, çalışma odası gibi alternatiflerde kullanabilirsiniz.

Çatı pençelerinin mekana kattığı estetik görünüm aynı zamanda doğal bir aydınlatma olarak da kullanılmasına olanak tanıyacak. Farklı yapı malzemeleriyle imal edilen çatı pencereleri çift açılımlı, L kombinasyonlu, standart veya farklı seçeneklerle ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Mekanın büyüklüğüne göre farklı modelleri tercih edebileceğiniz çatı penceresi çeşitli alternatifleri de kullanım konforuyla beraber sunmaktadır.

Dilerseniz çeşitli aksesuar seçeneklerinde otomatik olarak kullanım konforunuza göre mekanın havalandırılmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik çalışma parametrelerinde belirli aralıklarda açılıp kapanmasını sağlayacağınız çatı penceresi temiz hava girişini sağlayacak. Acil çıkış için de kullanılabilecek olan pencereler olası bir yangın durumunda sağlığınızı da korumanıza yardımcı olacaktır. Otomatik kullanımın yanında manuel kullanımlarınızda da kullanım konforunuz ön planda tutulmaktadır. Makro açılım sağlayacak pencere kolu ve içten dış yüzeye açılan ve sabitlenmesini sağlayan menteşesi ile başınızın üstünde çatı görevi üstlenen kanadın altında hava şartlarından etkilenmeden manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteli yapı malzemelerinden farklı model seçenekleriyle beğeninize sunulan çatı penceresi 180 derece döndürülebilir özelliğinde kolay temizleme imkanını da sizlere sunmaktadır. Çatı aralıklarına su sızdırmayacak ve kapalı konumda hava geçirimi sağlamayacak pencereler özellikle iş yeri olarak kullanılan alanlarda çalışanların iş verimliliğini de maksimum düzeye çıkarmaktadır. Enerji tasarrufu, doğal aydınlatma, havalandırma ve estetik görünüm gibi kullanım alternatiflerinde çatı penceresi çatı katlarınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Çatı sistemlerinin en önemli unsurları arasında son yıllarda sıklıkla tercih edilen çatı penceresi uygun fiyatları ile beğeninizi kazanacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA