SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Türk dizilerinde son yıllarda gösterdiği başarılı oyunculuk ile tüm Dünya’da tanınmaya başlayan Tuba Büyüküstün gittiği bir reklam çekiminde yoğun bir ilgi gördü.
Haber:Dilara BOZAN
Türk dizilerinde son yıllarda gösterdiği başarılı oyunculuk ile tüm Dünya’da tanınmaya başlayan Tuba Büyüküstün gittiği bir reklam çekiminde yoğun bir ilgi gördü.
Özellikle son yıllarda Türk dizilerinin ve sinema filmlerinin Cezayir’de izlenme rekorları kırması oyuncularımıza ola ilgilerinde artmasına neden oluyor. Son yıllarda birçok dizide ve sinemada rol alan ünlü oyuncu Cezayir’de faaliyet gösteren bir firmanın reklam yüzü olarak Cezayir’e gitti. Çok büyük hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün’ün burada karşılaştığı ilgi karşısında son derece mutlu oldu. Özellikle büyük hayran kitlesinin bulunmasından dolayı ünlü oyuncunun Cezayir’e yapılacağı seyahat ülke genelinde gizli tutuldu ve izdiham oluşmaması sağlandı.
Türk oyuncunun aynı zamanda oynayacağı reklam filminden önce bir hastanenin açılışına katıldığı ve burada hayranları ile bol bol fotoğraf çekindiği görüldü. Birleşmiş Milletler “ İyi niyet elçisi “ olan Tuba Büyüküstün özellikle son yıllarda çocuklara karşı başlattığı yardım kampanyaları güzel oyuncunun ne kadar yardım sever bir insan olduğunu da kanıtladı. Açılışını yaptığı hastanenin yakınlarında bulunan bir çocuk hastanesini de ziyaret eden Tuba Büyüküstün, burada çocuklara yanında getirdiği hediyeleri dağıttı. Ülke genelinde yayın yapan haber ajanslarının son derece büyük ilgi gösterdiği güzel oyuncunun reklam çekimlerinin bitmesinin ardından ülkesine döneceği ve uzun zamandır üzerinde çalıştığı sinema filminin çekimlerine devam edeceği gelen haberler arasında.

Cezayir’de Tuba Büyüküstün çılgınlığı

Türk dizilerinde son yıllarda gösterdiği başarılı oyunculuk ile tüm Dünya’da tanınmaya başlayan Tuba Büyüküstün gittiği bir reklam çekiminde yoğun bir ilgi gördü. Haber:Dilara BOZAN Türk dizilerinde son yıllarda gösterdiği başarılı oyunculuk ile tüm Dünya’da tanınmaya başlayan Tuba Büyüküstün gittiği bir reklam çekiminde yoğun bir ilgi gördü. Özellikle son yıllarda Türk dizilerinin ve sinema filmlerinin Cezayir’de […]

14 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA