SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanından genç çifte istişare önerisi

Bu biyografi 16 Nisan 2016 - 17:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanından genç çifte istişare önerisi
GAZİANTEP’te iş adamı Kadir Çelikaslan’nın oğlu Ahmet Çelikaslan ile Adnan Aksoyun’un kızı Hamdiye Aksoy dünya evine girdi.

GAZİANTEP’te iş adamı Kadir Çelikaslan’nın oğlu Ahmet Çelikaslan ile Adnan Aksoyun’un kızı Hamdiye Aksoy dünya evine girdi. Çiftin nikah şahitliğini yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, gençlere evlilik hayatında mutluluk için sık sık istişare yapma önerisinde bulundu.

Teymur Otel’de yapılan düğüne; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Gaziantep Milletvekilleri Şamil Tayyar, Abdülkadir Yüksel, Mehmet Erdoğan, Şahinbey Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu ile siyasetçiler, iş adamları ve davetliler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan düğün daha sonra nikah töreniyle devam etti. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Şeref Malkoç, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Mehmet Erdoğan, Abdülkadir Yüksel, Ali Dursun, Cemalettin Yılmaz, Adil Konukoğlu, Ökkeş Eruslu ve Mehmet Bozgeyik yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanını geline veren Şeref Malkoç, mutluluklar dilediği çifte şu önerilerde bulundu:

“Çifte mutluluklar diliyorum. Evlilikte zor günlerde yaşanır bu zor günlerde, tecrübeli olan anne babalarıyla istişare etsinler. Daha da zorlanırlarsa, Kuranı Kerim’den aile hayatı ile ilgili ayetleri okusunlar, Peygamber Efendim Hz. Muhammed’in evlilikle ilgili hadislerini okuyun. Cenabı Allah mutluluklarını artırsın, öbür dünyada da saadetler nasip eylesin. Hayırlı uğurlu olsun.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA