SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Diş telleri rafa kalkıyor

Diş telleri rafa kalkıyor
Bu haber 30 Nisan 2016 - 7:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Diş telleri dişlerinizi düzeltmek için oldukça pratik aparatlardan meydana geliyor. Dışarıdan hoş görünmeyen diş telleri artık yerini bambaşka tedavi şekillerine bırakıyor.

Haber:Berk ARSLANTÜRK

Diş telleri dişlerinizi düzeltmek için oldukça pratik aparatlardan meydana geliyor. Dışarıdan hoş görünmeyen diş telleri artık yerini bambaşka tedavi şekillerine bırakıyor.

Ortodonti uzmanlarından olan Serdar Üşümez dişlerin dış görünüş hakkında çok keskin bilgiler verdiğini ve estetik kaygısı olan herkesin diş teli taktırdığını ifade etti. Görünmez braketler sayesinde dişlerin daha düzgün hale getirilebileceğini ifade eden Üşümez; gizli diş telleri ile günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz diyerek dişleri çarpık olan hastalar için sevindirici haberler verdi.

Dişlerin inci gibi görünebilmesi için estetik ortodonti tedavileri artırıldı. Modern bir hayatın içinde yüzünüze ilk bakıldığında dişleriniz ön plana çıkıyor. Estetik olarak problem yaşayan kişiler ilk olarak dişlerini düzeltme yöntemine gidiyorlar. Dışarıdaki kişiler tarafından görünmeyen gizli diş telleri dişlerde son derece düzgün bir görünüm yakalanmasına yardım ediyor diyerek yeni tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verdi. Diş telleri önceki yıllarda daha çok çocuklarda iyi sonuçlar veriyordu. Günümüzde diş telleri yaşlı yada genç farketmeksizin herkesde olumlu sonuçlar veriyor. Braketler dişlere yerleştiriliyor ve bir ay geçmeden dişler yerine oturmaya başlıyor diyerek tedavi süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Diş teli takıldığında ağız sağlığına daha çok özen gösterilmelidir diyen Üşümez; özel fırçalar aracılığı ile ağız bakımınızı yaparsanız; hem dişlerinizin düzgün şekilde dizilmesini sağlarsınız; hem de dişleriniz için gerekli bakımı yapmış olursunuz diyerek, diş telinde ağız bakımı ile ilgili olarak da bir takım bilgiler verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA