SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Düğün Dernek 2 Sünnet

Düğün Dernek 2 Sünnet
Bu haber 26 Ağustos 2016 - 18:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milyonlarca izleyici kitlesine ulaşan ve yeni devam filmlerinin dört gözle beklendiği Düğün Dernek serisinin ikinci filmi olan Sünnet, izleyicilerden yine tam not aldı.
Beklenmedik bir başarıya imza atan ve bu kadar sevileceğinin tahmin edilmediği Düğün Dernek 2 Sünnet, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in usta oyuncuklarını konuşturdukları ve başarılı bir şekilde bu filmden de tam not aldıkları bir devam filmi. Yapımcı ve yönetmen koltuğunda yine aynı isimlerin yer aldığı ve oyuncu kadrosunun, senarist ile tam bir uyum sağladığı bir ürün olan komedi filmi, Türk sinemasının en sevilen eserlerinden biri olmaktadır.
İnternet üzerinden de oldukça fazla izleyici kitlesi bulunan ve filmin konusu önceki hikayenin devamı şeklinde ilerliyor.
Düğün Dernek Sünnet
Filmde oğluna parasızlık içinde düğün yapmayı kafasına koyan ve imece usulü bunu başaran İsmail, bu sefer de torununa sünnet düğünü yapmak için çaba gösteriyor.
Yine birbirinden komik olaylar yaşayan Fikret ve Çeto, bu konuda İsmail için tam destek verirken, kendilerini şehir çapına yayılmış organizasyon içinde bulacaklardır.
Oyuncu Kadrosu
İlk filmin kadrosunun olduğu gibi devam ettiği bu seride, bir devam filminde olması gereken kaliteyi ve sürekliliği göreceksiniz.
Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever gibi oyuncuların yanı sıra, yapım ekibi de aynı şekilde devam etti. Çocuk oyuncu olarak yeni oyuncuların katıldığı filmde, oldukça güçlü olan bu ekip, yine başarılı bir portre çizmiştir.
İzlenme Oranı
Sinema salonlarında izlenmesine rağmen internet aramalarında da Düğün Dernek 2 izle ve hatta şimdiden üçüncü film için yapılan çalışmalar nedeniyle üçüncüsünün de izleyiciler tarafından beklediği bilinmektedir. İnternetten izlenme oranının da oldukça yüksek olduğu bu film, komedi filmi olduğu için birden fazla izlenmesi söz konusu olmuştur.
Filmi Nereden İzleyebilirsiniz?
Filmin DVD’sini alıp izleyebileceğiniz gibi, internetten de kolayca izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesiyle izleme imkanı olan bu film, bir çok kişi tarafından beğeni kazanılmış ve tekrar tekrar izlenmiş olduğu için, bir çok film sitesinde eksiksiz ve sansürsüz bir şekilde izleyebilme şansını vardır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA