SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Elektrik faturalarınız ile ilgili tüm işlemler artık çok kolay

Elektrik faturalarınız ile ilgili tüm işlemler artık çok kolay
Bu haber 01 Mayıs 2016 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Fatura ev ve işyeri sahibi herkesin ödemekle yükümlü olduğu hizmet bedeli karşılığıdır. Elektrik dağıtım firması fatura keserek elektrik dağıtım bedeli ile hem hizmet karşılığını hem de devlete düşen miktarı abonelerden tahsil etmektedir. Bu sayede arz talep ilişkisi karşılanırken bu işlemlerin belli bir ücret karşılığı olması normaldir. Fatura ev ve işyeri sahiplerine her ay belli tarihlerde gönderilen borç bilgisidir. Aylık olarak gelen elektrik faturası aboneler tarafından gününde yatırılması gereken bir hizmet bedelidir. Gününde ödenmeyen faturalar ile ilgili elektrik dağıtım firmaları yaptırımlar uygulamaktadır. Önce elektrikleri mühürleyerek kesen dağıtım firmaları daha sonra faturanın ödenmemesi halinde icra takibi ile abonelerinden fatura bedelini tahsil etme yoluna gitmektedir.

 

Bu durum aboneler için çok zordur. Aboneler bu gibi durumlara maruz kalmamak için faturalarını gününde yatırmaya çalışmakta ve saatlerini banka şubeleri ile dağıtım firmasının veznelerinde harcamaktadır. Elektrik faturası sorgulama ve ödeme yapmak isteyenler bu işlemleri artık banka yada firma yerine internetten kolay bir şekilde yapabilir.

 

Aboneler, siz de saatlerinizi boşa harcamayın. Faturalarınızı sitemiz aracılığı ile sorgulayarak ve ödeyerek bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Artık elektrik faturası ödeme size sıkıntı olmayacak. Elektrik borcu ödeme bundan böyle bir kaç dakikanızı alacak. Fatura ödeme ve sorgulama işlemlerini bankadan ya da dağıtım firmasının veznesinden yapmaktan zevk alıyorsanız bu sizin tercihiniz. Ama bu işlemleri banka ve ye vezneden yapmaktan ve saatlerinizi burada geçirmekten hoşlanmıyorsanız, işyerinizden izin alamıyorsanız sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Binlerce kişinin fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini yaptığı sitemizin hizmetlerinden siz de memnun kalabilirsiniz.

 

Web sitemiz herkesin kullanabileceği şekilde basit ve kullanışlı olarak dizayn edilmiştir. İşlemlerinizi kısa sürede sitemizden yapabilirsiniz. Elektrik faturalarınızı ödemeniz sitemizde bir kaç dakika sürmektedir. Elektrik faturalarınız yüzünden açma kapama parası, icra takibi ve karanlıkta kalmak gibi kötü sürprizler ile karşılaşmak istemiyorsanız siz de sitemizi tercih edin. Sitemizde fatura borcunu öğrenin ve kolayca yatırarak fatura ödeme işlemlerinizi sizin için işkence olmaktan çıkarabilir ve karanlıkta kalma riskinden kurtulabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA