Emekli kepçe operatörü kendini ceviz ağacına astı

BODRUM’da, emekli kepçe operatörü 53 yaşındaki Osman Yıldırım, bahçesindeki ceviz ağacına kendini asarak yaşamına son verdi.

BODRUM’da, emekli kepçe operatörü 53 yaşındaki Osman Yıldırım, bahçesindeki ceviz ağacına kendini asarak yaşamına son verdi.
Turgutreis Belediyesi Fen İşleri’nden kepçe operatörü olarak çalıştıktan sonra emekli olan evli ve iki çocuk babası Osman Yıldırım, dün evine yakın mesafedeki bahçesine meyve toplamaya gittiğini söyleyerek evden ayrıldı. Akşam eve dönmeyince meraklanan eşi 43 yaşındaki Hatice Yıldırım, 18 ve 16 yaşındaki 2 oğluyla bahçeye gitti. Hatice Yıldırım, eşi Osman Yıldırım’ın ceviz ağacına asılı cesedini görünce sinir kirzi geçirdi. Jandarmanın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Yıldırım’ın cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yakınları, “Bir sorunu yoktu. Emekli olduktan sonra kendisini bahçe işlerine vermişti. Niye böyle bir şey yaptı hala anlayamıyoruz” dedi.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın