SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Tekrar Evlilik Olabilir Mi ?

Emre Altuğ ile Çağla Şikel arasında yaşanan evlilik son bulmuştu .Ancak bu mutlu evliliklerini son verildikten sonra evlilikleri hakkında tekrar bir soru gelmesi ile birlikte ilginç cevaplar geldi. Emre ile Çağla evlenmeyi mi düşünüyor ? Emre ile Çağla çifti boşandıktan sonra tekrar bir aşk yaşanılması sorulunca verilen cevaplar yeniden evlilik düşüncelerine kapıldıklarını düşündürdü.

İlginç Bir Yanıt Verdi !

Emre Altuğ , bu konuda bir takım açıklamalar yaptı. Çağla Şikel ekranların tanıdık yüzü olan şarkıcı Alişan ile birlikte Herşey Dahil programını sunuyordu .Programa devam eden Çağla Şikel , Emre Altuğ ’ dan boşandı. Solist olan Emre Altuğ , Çağla Şikel’in boşanmasından sonra eski eşi için bir takım sözler söyledi . O sözlerde ise sorulara ilginç bir yanıtveren solist Emre Altuğ cevapları ile şaşırttı.

Solist Emre Altuğ ya gelen soru ise : ’’Çağla Şikel ile tekrardan çocuklarınız için bir evlilik yapmayı düşünür müsünüz ? ‘’ bu oldu. Soruya gelince Emre Altuğ bu soruya şöyle cevap :’’ Zeytin dalı değil , zeytin ağacı lazım .‘’vererek ilginç bir cevap verdi. Ardından :’’ Bende evlenebilirim o da evlenebilir. Herhangi bir problem yok ancak benim tekrar evlenmek gibi bir düşüncem şu an için yok.’’ dedi. Açıklamalarında şu an için böyle düşüncem yok derken ileride olabileceği ima etmiş olabilir.

Emre Altuğ İle Çağla Şikel Yeniden Mi ?

Tekrar Evlilik Olabilir Mi ? Emre Altuğ ile Çağla Şikel arasında yaşanan evlilik son bulmuştu .Ancak bu mutlu evliliklerini son verildikten sonra evlilikleri hakkında tekrar bir soru gelmesi ile birlikte ilginç cevaplar geldi. Emre ile Çağla evlenmeyi mi düşünüyor ? Emre ile Çağla çifti boşandıktan sonra tekrar bir aşk yaşanılması sorulunca verilen cevaplar yeniden evlilik […]

18 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA