SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Erdal Tosun’un öldüğü kazada sıcak gelişme

Bu biyografi 19 Aralık 2016 - 20:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Erdal Tosun’un öldüğü kazada sıcak gelişme

Oyuncu Erdal Tosun’un ölümünle ilgili kaza sonrası tutuklanan sürücü Nihat Şaki’nin hakkındakiler ‘bilinçli taksirle öldürmesine neden olmak ‘ suçuyla 9 yıl hapis cezası istediler.

 

Sarıyer’de 29 kasımda oyuncu Erdal Tosunun aracına çarpıp kaçan ölümüne sebep olan iddiasıyla tutuklanan sürücü Nihat Şaki hakkındaki bilgiler İstanbul Cumhuriyet Savcısı Ali Karabulut tarafı ile başlatılan soruşturmalar nihai sona vardı.

Savcı Karabulut, Şaki hakkındaki, ‘kasten taksirli ölümüne neden olmak suçuyla 3 yıldan 9 yıla kadar sürülen hapis cezasını talep ettiler. İddianame, İstanbul 75. Asliye ceza Mahkemesine yollandı. “Kazanın Nasıl Meydana Geldiğini Hatırlamıyorum” dedi.

 

Erdal Tosun’un arabasına çarpıp kaçtıktan sonra çıkartıldığı mahkemece tutuklanmış olan Nihat Şaki, söyleyişine göre, “ Trajik bir kaza ile ve neticesinde babamı kaybettim dedi.Kazanın nasıl olduğunu nasıl meydana geldiğini ben bilirim dedi.

 

Çok üzgün olduğunu ifade ediyor ve kendisinin suçsuz olduğunu şu nedenlerle açıklıyor; hatırlamıyorum. Şuurumu kaybetmiştim. Suçsuzum diyerek beni serbest bırakmanızı istiyorum “ dedi.

 

Şu anda internet üzerinde bir yavaşlama yaşanıyor bu nedenle video daha sonra yüklenecektir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA