Eşi tutuklanan Ebru Gündeş Türkiye’ye dönme kararı aldı

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi olarak tanıdığımız iş adamı Reza Zarrab yapmış olduğu yatırımlar ve harcamalar…
Haber:Dilara BOZAN
Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi olarak tanıdığımız iş adamı Reza Zarrab yapmış olduğu yatırımlar ve harcamalar ile sık sık gündeme gelirken geçtiğimiz yıl yolsuzluk davalarında Bakan çocukları ile yine ismini duyurmuş ve gözaltına alınmış ardından ise tutuklanarak ceza evine gönderilmişti. 70 gün tutuklu kaldığı ceza evinden suç delillerinin sabit olmadığı ve suç unsurunun bulunmadığı gerekçesi ile tahliye olmuştu.
Geçtiğimiz Cumartesi günü eşi ve kızı ile birlikte Amerika’nın Miami kentine giden Reza Zarrab uçaktan iner inmez güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınmış İran’a ABD tarafından uygulanan yaptırıma karşı gelmek, kara para aklamak ve banka dolandırmak suçundan dolayı suçlanmıştı. Tüm bu yaşananlardan sonra Ebru Gündeş’in nasıl bir tepki verdiği ise merak edilmişti.
Güzel şarkıcı Ebru Gündeş’in kızı Alara’nın etkilenmemesi için bu konuda konuşup hareket etmediği ifade edilirken öğrenilen son bilgilere göre kızının yıpranmaması için Türkiye’ye dönmeye hazırlandığı eşi ile avukatlarının ilgilenmesini istediği ortaya çıktı. Dün Aşık Veysel’in ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı anma mesajı tepki çekmişti ancak bu paylaşımın sosyal medya ekibi tarafından yapıldığı açıklandı.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın