SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Televizyonların en çok izlenen evlendirme programlarından birisi olan Esra Erol’un programında son zamanlarda kırmızı alarmın verildiği ifade edildi.
Haber:Dilara BOZAN
Televizyonların en çok izlenen evlendirme programlarından birisi olan Esra Erol’un programında son zamanlarda kırmızı alarmın verildiği ifade edildi. Esra Erol’un programında yer ala gelin adaylarından en çok dikkat çekeni Nevruz oldu. Nevruz’ın sosyal medyada da adeta bir fenomen haline gelmesi program ekibini de ilk zamanlarda mutlu etmişti. Ancak sonrasında işlerin değiştiği ortaya çıktı.
Her gelen talibini reddeden ve hatta bazı taliplerine saygısızlık derecesinde görmek dahi istemediğini söyleyen gelin adayı çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı ancak son yapmış olduğu hareket bardağı taşıran son damla oldu. Çok sevdiği sanatçı olan Tarkan’ın yeni albümümün hediye edilmesi sonucunda canlı yayında kendisini yerlere atan ve albümü defalarca öperek başına koyması sanki kutsal bir kitapmışçasına yansıtması büyük tepkilere neden oldu.
Sosyal medyada bu durum sebebi ile çeşitli anketlerin ve imza kampanyaların toplandığı dahi iddia edildi. Esra Erol bunun üzerine dün programında yapmış olduğu açıklama sonrasında artık gelin adayının programda yer almayacağını durumun kişisel olduğu için açıklamayacağını ifade etti. Ancak durum ortaya çıktı. Kanal yönetiminin alınan tepkiler nedeniyle acil bir toplantı yaparak konuştukları ve programdan çıkarılmasının daha sağlıklı olacağına karar verildiği için bu tür bir adım atıldığı ifade edildi.

Esra Erol tepkiler yüzünden Nevruz’u programdan çıkardı

Televizyonların en çok izlenen evlendirme programlarından birisi olan Esra Erol’un programında son zamanlarda kırmızı alarmın verildiği ifade edildi. Haber:Dilara BOZAN Televizyonların en çok izlenen evlendirme programlarından birisi olan Esra Erol’un programında son zamanlarda kırmızı alarmın verildiği ifade edildi. Esra Erol’un programında yer ala gelin adaylarından en çok dikkat çekeni Nevruz oldu. Nevruz’ın sosyal medyada da […]

22 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA