SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Evde Kan Alma Hizmetleri

Evde Kan Alma Hizmetleri
Bu haber 20 Haziran 2016 - 17:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hastalar için gerekli olan inceleme veya test işlemlerinde görüntüleme merkezi yapılacak olan kontrollerin gelişmiş cihazlar ile yapılmasını sağlamaktadır. Akciğer kontrolleri veya film çekimi gibi işlemlerin yapılması için konusunda uzman olan ekip tarafından yapılacak işlemlerin sonuçları kısa süre içinde sizlere sunulur. Bu sayede aynı gün içerisinde farklı işlemler ile sonuç alma imkanı da bulabilirsiniz. Taleplere göre gün içinde yapılan incelemeler ve görüntülemeler ile sonuçlar alınarak bu şekilde görüntüleme sonuçları belgeler halinde sunulmaktadır.

Test yapılması için Kadıköy laboratuvar en etkili şekilde sonuç alınmasını sağlayacak şekilde hizmet vermektedir. Farklı hastalıkların aranması için yapılacak olan test veya analizler için ekip tarafından alınan örnekler en iyi şekilde doğru sonuç vermesi için incelenerek bu şekilde bilgi alınmaktadır. Testlerin sonuçları belgeler halinde en hızlı şekilde hastalara sunularak bu sayede bilgi alınmasını sağlamaktadır. Laboratuvar ekibi yapılacak olan işlemler konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olarak profesyonel hizmet sunmaktadır. Her analiz sonrasında kullanılan ekipmanlar sterilizasyon cihazlarında steril hale getirilerek yeniden kullanılır duruma getirilmektedir. Bu sayede sorun yaşanmadan yeniden kullanılacak olan ekipmanlar ile işlem yapılmaktadır.

Evden çıkma imkanı olmayan yatalak hastaların devamlı olarak kan testlerini yaptırmaları için alınacak olan kan için evde kan alma ekibi hizmet vermektedir. Bu sayede evden çıkmadan da hastalardan alınan kan ile gerekli olan testler yapılarak bu şekilde test sonuçları kolayca elde edilmektedir. Kan alma işlemleri için gelen ekip yeterli olacak miktarda kan alımı ile işlemi bitirmektedir. Kan alma işleminin ardından alınan kan laboratuvar da analiz edilerek buna göre sonuçlar hastaya veya doktora verilmektedir. Kısa süre içinde alınacak olan kan ile bütün testler yapılabilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA