SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Evde Kan Alma İçin Profesyonel Ekip

Evde Kan Alma İçin Profesyonel Ekip
Bu haber 11 Ekim 2016 - 15:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Hastalıkların kesin olarak belirlenmesi için çoğu zaman iç organlarında görüntülenmesi gerekir. Bunun için görüntüleme merkezi gelişen teknolojinin kullanıldığı cihazlar ile sizlere en iyi şekilde hizmet verir. Yapılacak kontroller için farklı cihazlar ile inceleme yapılarak bu şekilde dışarıdan bakıldığından görülemeyen konularda bilgi sahibi olunması sağlanır. MR çektirmek isteyenler için farklı bölgelerde yapılacak olan kontroller için uzun bir süre cihaz içerisinde kalınması gerekebilir. Bu durumda hastalığın oluştuğu düşünülen alanda görüntüleme işlemi yapılarak sorun olup olmadığına kesin bilgiler ile karar verilir.

Hastaların durumları hakkında kesin bir yargıya varılması için her türlü test ve analizler Kadıköy laboratuvar merkezinde itinalı bir şekilde yapılır. Bu sayede daha kısa sürede sonuç alınarak daha detaylı inceleme ile kişilerin hastalıkları konusunda teşhis konulabilir. Testlerin sonuçları belgeler halinde sizlere sunularak bu şekilde doktor tarafından kontrol edilmesi ve bilgi alınmasına yardımcı olunur. Her türlü ekipmanın yer aldığı merkezde yapılan işlemler için alanında uzman olan ekip tarafından örnek alma ve inceleme işlemleri dikkatli bir şekilde yapılır.

Hastaların devamlı olarak kontrollerinin yapılması gerektiğinden evden çıkma durumları olmadığında evde kan alma hizmetlerinden yararlanmaları daha hızlı ve kaliteli sonuç almalarını sağlar. Evde alınacak olan kan örneği için gerekli olan bütün ekipmanlar araç içerisinde bulunur. Bu sayede her hastaya ulaşım sağlanarak sorun yaşanmadan kan alımı yapılabilir.Görüntüleme merkezleri hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.hekimoglugoruntuleme.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Alınan kan örneklerinin muhafaza edilmesi için araç içerisinde gerekli olan her türlü ekipman yer almaktadır. Gün boyunca alınan kanların saklanması ile laboratuvara ulaşımın ardından yapılacak olan testler için işlemlere başlanır. Bu sayede hastaların daha kaliteli hizmet alması ve sorun yaşamadan kan alımı ile kontrollerinin yapılması sağlanır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA