SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Facebook Beğeni Hilesi Faydaları

Facebook Beğeni Hilesi Faydaları
Bu haber 03 Ağustos 2016 - 12:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Teknoloji kullanımının arttığı şu son dönemlerde neredeyse herkesin bir Facebook hesabı var. Bazıları bu Facebook hesabına arada sırada girip bakarken, bazıları için ise Facebook vazgeçilmez bir hal almıştır. Facebook hesabı kullanan kişiler neredeyse her gün yeni paylaşımlar yapmaktadır. Bu paylaşım fotoğraf, durum veya başka bir şey olabilir. Kişi bu Facebook hesabı üzerinden böyle paylaşımlar yaptıkça beğeni alır. Durumlarına ya da fotoğraflarına gelen beğeni sayısı ne kadar fazla olursa kişi kendini o kadar popüler hisseder ve adı duyulur. Fakat bu popülerlik işi göründüğü gibi kolay değildir. Bazıları durumu paylaştığı gibi beğenileri alır. Bazıları ise durumu paylaşır günlerce bekler ancak beğeni de fazla bir artış görülmez. Hal böyle olunca kişiler çareyi hile kullanmak buluyor. Facebook üzerinde beğeni kazanmak için hile paylaşımı yapan birçok site vardır.

İnternet üzerinde Facebook hileleri sunan siteler çok fazladır. Biraz araştırma yaptığınız taktirde birçoğunu bulacaksınız. Fakat hile yaparken dikkat etmelisiniz aksi halde Facebook hesabınız kapatılabilir. Mesela arkadaş sayısı 100 olan bir kişi 2000 beğeni aldığı taktirde bu Facebook tarafından algılanır ve kişinin hesabı bu yüzden kapatılabilir. Bu konuda hesabınızın kapanmaması için dikkatli olmaya özen gösterin.

Facebook hilelerinin birçok türü vardır. Durum beğendirme, fotoğraf beğendirme gibi daha birçok hile vardır. Kullanmış olduğunuz sitenin kullanıcı sayısına dikkat edin. Çok az kişinin kullandığı siteden çok az beğeni gelir. Durum beğendirmeden biraz bahsedecek olursak bulduğunuz hile sitesine giriyorsunuz. Beğendirmek istediğiniz durumu seçiyorsunuz ve site otomatik olarak beğendirme işlemine başlıyor. Fotoğraf beğendirme işleminde de fazla bir fark yoktur. Aynı durum beğendirmeyi nasıl yaptıysanız bunu da aynı şekilde yapıyorsunuz ve site beğenileri otomatik yollamaya başlıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA