SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Fasıl Ekibi ile Eğlenceye Doyacaksınız.

Fasıl Ekibi ile Eğlenceye Doyacaksınız.
Bu haber 07 Kasım 2016 - 12:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yaptığınız organizasyonlarda nasıl bir eğlence düzenleceğiniz hakkında hala bir fikriniz olmayabilir. Özellikle düğün organizasyonlarında, bayii toplantılarında ve nişanlarınız için düzenlemek istediğiniz eğlenceli aktiviteler için firmalarla anlaşma içerisine girebilirsiniz. Fasıl ekibi, müzik grubu gibi eğlenceler düzenlenebilir.

Fasıl ekipleri, saz ve Türk Sanat Müziği/Türk Halk Müziği gibi türlerde fasıllar düzenlemektedir. Bu fasıllar, şarkıların aranağmelerle birbirine bağlanmasıyla birlikte  seslendirilmektedir. Genellikle çeşitli gazeller de bu fasıllarda seslendirilmektedir. Genel itibariyle Ankara, İstanbul ve İzmir radyolarında TRT gibi büyük yapıların destekleriyle bu fasılları dinlemekte mümkündür. Genel itibariyle bir şefin yönetimiyle yapılan fasıllar, fasıl ekibi şeklindedir. Çeşitli saz sanatçıları, ara taksimleri ve gazel ile birlikte bu akışları renklendirerek icra etmektedirler.

Farklı çalgıların bir ahenk yakalaması ve biraya getirilmesiyle müzik ziyafeti verilmesidir. Müzik grubu oluşturularak icra edilen bu sanat, müzisyenleri ile sizlere ruh dinlendiren müzikler sunmaktadır. Yılların verdiği deneyimle, birbirinden özel seslerin birleşmesi kafanızın dağılmasını da sağlamaktadır. Zengin bir repertuarla, istediğiniz parçalara yer verilmektedir. Verilen müzik eğlenceleri 3 ve 20 kişilik ekiplerle hazırlanmaktadır. Kişi sayıları yine sizlerin isteklerine göre şekillendirilmektedir. Kullanılan enstrümanlar, yine fasıllara göre çeşitlilik gösterebilir. Bu enstrümanlar; Kanun, Ud, Keman, Klarnet, Klavye, Darbuka, Tef, Ney, Yaylı Tanbur, Klasik Kemençe, Bendir ve Çello gibi. Fasıl ekibi ve müzik grubu eğlenceleri fiyatları da sizlere uygun seçeneklerle sizleri karşılamaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA