SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Aile dizileri ile tanıdığımız ve genellikle anne rollerinde oynarken gördüğümüz ünlü oyuncu Füsun Demirel ülkedeki…

Haber:Berk ARSLANTÜRK

 

Aile dizileri ile tanıdığımız ve genellikle anne rollerinde oynarken gördüğümüz ünlü oyuncu Füsun Demirel ülkedeki karışık duruma ve yaşanan üzücü terör olaylarına rağmen yapmış olduğu açıklamalarla birden eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Füsun Demirel geçtiğimiz Pazar gününde Cumhuriyet gazetesine vermiş olduğu röportaj sırasında ilgi çekici açıklamalarda bulunmuştu.

Füsun Demirel vermiş olduğu röportaj sırasında gençlik yıllarında hep dağa çıkmak istediğini ancak babasının bu durumu engellemek için kendisini yurt dışına eğitim amaçlı gönderdiğini ama oyunculuk anlamında en büyük hayalinin gerilla annesi ya da anneannesi rolünü oynamak olduğunu açıklamıştı. Ayrıca yapmış olduğu açıklamalarda HDP’nin ve Selahattin Demirtaş’ın bu ülke için çok büyük bir umut olduğunu düşündüğünü söylemişti.

Füsun Demirel sosyal medya üzerinden almış olduğu tepkiler sonucunda sözlerinin çarptırıldığını söylemesine rağmen tepkilere daha fazla dayanamadığı için sosyal medya hesaplarını kısa süre içerisinde kapatmıştı. Bunun üzerine bir darbede yapımcısından geldi. Atv’nin sevilen dizisi Aile İşi yapımının yapımcısı Füsun Demirel’in işine son verildiğini ve dizinin kadrosundan çıkarıldığı açıkladı.

Füsun Demirel Diziden Kovuldu

Aile dizileri ile tanıdığımız ve genellikle anne rollerinde oynarken gördüğümüz ünlü oyuncu Füsun Demirel ülkedeki… Haber:Berk ARSLANTÜRK   Aile dizileri ile tanıdığımız ve genellikle anne rollerinde oynarken gördüğümüz ünlü oyuncu Füsun Demirel ülkedeki karışık duruma ve yaşanan üzücü terör olaylarına rağmen yapmış olduğu açıklamalarla birden eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Füsun Demirel geçtiğimiz Pazar gününde […]

17 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA