SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Gaziantepli fenomen ‘tostçu Erol’

Gaziantepli tostçu Erol Sorgulu, sosyal medyadan yayılan çeşitli tost yapım videolarıyla fenomen oldu. Fenomen tostçunun yaptığı tostlar ise yoğun ilgi görüyor.

Bu biyografi 24 Ocak 2017 - 20:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Gaziantepli fenomen ‘tostçu Erol’

Gaziantepli tostçu Sorgulu, sosyal medyada ortaya çıkan yayılan çeşitli tost yapımının videolarınla fenomen oldu. Şahinbey ilçesinde Bey mahallesin de bulunan ufak dükkanın da yaptıkları tost çeşitlerinle kısa bir sürede sosyal medya da aranan isimler arasında olan Mehmet Erol Sorgulu, müşterilerinin sipariş ettikleri tostları yetiştirmekle zorlanıyor.

Sosyal Medya’nın üzerinde paylaştığı “En iyi tost nasıl yapılır” konunun videosuyla yüz binlerce tıklanma alan tostçu Erol müşterilerinin çok yoğun olduğunun bundan çok memnun olduğunu söylüyor. Babasından kendisine geçmiş tostçuluk mesleğinin 22 yıldır yaptığını söyleyen Mehmet Erol Sorgulu, fenomen olmasının sebebi de yaptıkları tostların lezzetine ve sosyal medya ile kısa süre içerisinde bu kadar tanınılmasına bağladı.

Özellikle sabahları ve öğle saatlerinde de öğrencilerin de yanı sıra çevre esnafların da yoğun olduklarına karşı karşıya kalmış Tostçu Erol, “ 22 yıldır tost yapıyorum, 6 yıl sosyal medyada aktifim, son 1 yıldır ise fenomen haline dönüştük dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA