SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

GERGİ GERME VE BARİSOL TAVAN – Gergitavan.net

GERGİ GERME VE BARİSOL TAVAN – Gergitavan.net
Bu haber 11 Eylül 2016 - 19:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eski çağlardan bu yana sürekli kendisine bir destekçi bulan estetik olgusu bugün hem bir sanat hem bir algı unsuru olarak resmedilmektedir. Bir tablodan bir insana, bir insandan bir mimari yapıya birçok süreç ve olgu birbirini izler. Bu sürecin tamamlayıcısı ve oluşturucusuysa mimari yapılarda dekorasyondur. Dekorasyon özellikle iç mimaride oldukça önemlidir. Siz her bir ince zevki düşünmek durumundasınızdır. Bu yerdeki zeminden tavana kadar geçerlidir.

Tavan denilince zihninizde bir şaşkınlık belirebilir ancak gergi tavan tasarımlarından sonra aslında ne kadar önemli bir detay olduğu farkedilecektir. Özellikle iç mekanın dokusunu oluşturan germe tavan yapısı, diğer ürünlerinden barisol tavan çeşitleriyle de bilinmektedir. Işıklandırılmış gergi tavanlar, germe tavanlar ve barisol tavanlar sizlere tavan sistemleri ve PVC hizmetleri adı altında sunulmaktadır. Özel tasarım tavan sistemleri iç mekana bir ferahlık yayacaktır. İşyerinizde hem sizlerin verim alacağınız bir çalışma sağlayacak hem de çalışanlarınız için dört duvar hissinin yok olması sağlanacaktır.

Ayrıca özellikle bir mağaza tasarımında veya alışveriş merkezinde kullanımıysa müşterilerin mutlaka dikkati çekecek bir iç huzur yaratacaktır. 15 yıllık garanti sağlayan germe tavan ürünleriyle kaliteli tavan aydınlatmaları, dijital gergi tavanlar, 3D germe tavanlar elde edebilirsiniz. Tavan dekorasyonunuzu işinin ehli firmanın ellerine bırakabilir, profeyonel bir çalışmayı uygun rakamlarla alabilirsiniz. Referans bilgileriyle çalışma öncesi izlenim edinebilirsiniz. İstediğiniz mekanı istediğiniz gibi tasarlayın, sizde farklı bir bakış yakalayın!

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA