SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Güvenin Adresi İzmir Yurtları

Güvenin Adresi İzmir Yurtları
Bu haber 12 Ekim 2016 - 21:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Okul okuyan çocuğu için kalacak yer bulma sorunu tüm velilerin ortak sorunlarından biridir. Okulların açılmasıyla velileri en çok düşündüren konulardan biri de çocukları için kalacakları güvenli bir yer bulmaktır. Yurtlar ekonomik olması, ihtiyaçların hazır olarak bulunması gibi sebeplerden dolayı velilerin çocukları için tercih ettiği yerlerden biridir.

Çocuğu için İzmir ve çevresinde yurt arayışı içinde olanlar için Bornova kız yurtları düşünülebilir. Yurtların genel özellikleri incelendiğinde yurtlar tıpkı otel rahatlığında pek çok şey düşünülerek yapılandırılmıştır. Odalarda hemen her oda güneş almakta ve odalarda rahat edilmesi için gereken pek çok ihtiyaç karşılanmış durumdadır.

Aradığınız Pek Çok Şeyi Bulabilirsiniz

Çocuğunuzun gereksinimlerini karşılayacak özellikte aranılan pek çok ihtiyaç malzemesinde hem odalarda hem de oda dışındaki yurdun diğer bölümlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Odalarda ihtiyaç duyulan tüm hizmetler öğrenciler için en iyi şekilde verilmeye çalışılmaktadır.

Yurt kapsamında pek çok hizmetin en iyi şekilde verildiği izmir kız yurtları kapsamında verilen temel hizmetler olarak şu hizmetleri sıralayabiliriz; Oda içlerinde yatak, çalışma masası, komidin, dolap gibi ihtiyaç duyulan mobilyalar, oda dışında öğrencilerin dinlenmesi için dinlenme salonları, salonlarda televizyon, kafeterya, kirli çamaşırların anında yıkanıp alınması için çamaşır odasında kurutmalı çamaşır makinesi, ütü odası… Yurt genelinde verilen temel hizmetler kapsamında olan hizmetlerden bazılarıdır. Her öğrenci bu hizmetlerden yararlanmakta olup herkese eşit muamele yapılmaktadır.

İzmir Erkek Yurtları da Hizmetinizdedir

Kız öğrenciler için sayılan tüm hizmetler erkek yurtları için de geçerlidir. Erkek çocukları için de izmir erkek yurtları kapsamında çocuklarınız rahat edeceği mekanlar sizlerin hizmetindedir. Erkek öğrencilerin ihtiyacı olan tüm gereksinim malzemeleri ve her türlü öğrenciye özel temel hizmetler yurt kapsamında verilmiş olmaktadır.

Yurtlarda her şey dahil olarak verilen hizmetlere dahil olan hizmetler; Wifi, 24 saat sıcak su, kahvaltı ve akşam yemeği, odalar ve oda içi yararlanılan hizmetler, dinlenme odaları gibi pek çok hizmetten uygun fiyatlara yararlanmanız mümkün olabilmektedir. Lüks ve konforlu yurtlar Ege Üniversitesi gibi yerlere da yürüyüş mesafesinde yakın bulunmaktadır.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA