SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle şöhreti yakalayan Halit Ergenç şimdilerde yeni dizisi için harıl harıl çalışıyor.
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle şöhreti yakalayan Halit Ergenç şimdilerde yeni dizisi için harıl harıl çalışıyor. Yine bir dönem dizisine imza atacak olan Halit Ergenç’ e partner aranıyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre Halit Ergenç’in partneri Bergüzar Korel olacaktı. Fakat şimdilerde farklı bir isim üzerinde duruluyor.
Halit Ergenç’in başrolünde yer alacağı İzmir 1918 dizisi için partner arayışına devam ediliyor. Halit Ergenç’e partner olacak kişinin Songül Öden olacağı konuşuluyor. Songül Öden’le geçtiğimiz senelerde farklı bir projede yer alan Halit Ergenç’in partneri yeniden Sobgül Öden olabilir. Cewvat isimli bir karakteri canlandıracak olan Halit Ergenç bu rolü için hazırlık yapıyor. Cansu Dere ile Nurgül Yeşilçay, Halit Ergenç için önerilen partnerler arasındaydı. Fakat sürpriz bir isim olan Songül Öden şimdi yeni adaylar arasında favori olarak gösteriliyor.
2009 senesinde çekilen Acı Aşk isimli filmde ikili beraber rol almıştı. İddialara göre Halit Ergenç kendisi gibi oyuncu olan eşi Bergüzar Korel’i düşünüyordu. Fakat yapımcılar Songül Öden’le daha iyi bir ikili olacağını düşünmeye başladılar.
Dizinin yeni sezonda TRT ekranlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor. Dönem dizisi olduğu için bu projeyi kabul eden Halit Ergenç; bu proje ile birlikte başarısını sürdürmek istiyor. Projeleri titizlikle değerlendiren oyuncu; İzmir 1918 dizisi ile yeniden parlamayı düşünüyor.

Halit Ergenç’in partneri kim olacak ?

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle şöhreti yakalayan Halit Ergenç şimdilerde yeni dizisi için harıl harıl çalışıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle şöhreti yakalayan Halit Ergenç şimdilerde yeni dizisi için harıl harıl çalışıyor. Yine bir dönem dizisine imza atacak olan Halit Ergenç’ e partner aranıyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre Halit Ergenç’in partneri Bergüzar Korel olacaktı. Fakat şimdilerde farklı bir […]

30 Nisan 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA