SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Hardline Ürünleri

Hardline Ürünleri
Bu haber 30 Haziran 2016 - 17:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günümüz dünyasında birçok kişi kilo vermek ve yağ yakma konusunda arayışlar içerisindedir. Bunlar için sıkı antrenman ve beslenme düzenleri yapılmaktadır. Profesyonel anlamda spor yapan kişiler ise hem beslenme programları konusun da hem de fiziksel görüntüsünü daha da geliştirmek adına bu çalışmaları yaparak sonuç almaya çalışmaktadır. Daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşmak isteyen kişiler yağ yakıcı besin takviyelerini beslenme düzenine ekleyerek daha fazla verim almasını istemektedir. Ancak bu ürünlerden en yüksek seviyede verim alınması beslenme düzenini ve antrenman programını iyi bir şekilde oluşturması gereklidir. Piyasada bulunan oldukça farklı yağ yakıcı besin takviyeleri bulunmaktadır. Bunlar cla termojenik ve karnitin olarak üçe ayrılan ürünler kişilerin tercihine göre kullanılmaktadır. 3 ürün farklı içeriğe sahiptir ve vücutta etkileri de farklılık göstermektedir. Örneğin karnitin antrenman öncesi kullanırken hardline burner termojenik içerik gün içerisinde kullanılmaktadır. Yapılan çalışmalar yağ yakıcı supplementlerin daha hızlı kilo verilmesini ve vücut estetiğinin daha fazla korunmasına yardımcı olduğu belirtilmiştir. Ayrıca protein tozu da içeriğinde bulunan amino asitler sayesinde yağ yakımına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra yağ asidi olarak adlandırılan CLA ise metabolizmayı hızlandırdığı araştırmalarda gösterilmiş ve hardline cla one ürünü Türkiyede olan en iyi cla olarak nitelendirilmiştir.

Hardline Burner

Hardline burner termojenik ürünlerin içerisinde oldukça tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Termojenik ürünler doğal yağlar bitki kökleri ve bitki özleri ile birlikte tasarlanmıştır. Bu termojenik yağ yakıcılar vücutta yağ yakım sürecini yöneterek yağ yakımını ideal seviyeye çıkarmaktadır. Termojenik ürünlerin içerisinde bulunan bileşenler yağ yakımına değil ayrıca odaklanmayı ve enerji üretimini destekleyerek açlık hissinin minimum düzeye indirilmesini sağlamaktadır. Bu ürünlerin başında gelen Hardline Burner içeriğinde bulunan B6 vitamini vücutta protein emilimini arttırarak daha fazla gelişim görülmesini sağlamaktadır. Kafein ve yeşil çay özü bilindiği üzere uzmanlar tarafından da açıklanan doğal yağ yakıcılardır. Hardline burner içerisinde de yeterli miktarda bulunmakta ve diyetle birlikte düşen metabolizma hızının arttırılmasını sağlamaktadır. Hardline burner diğer yağ yakıcı ürün olan hardline cla one ile birlikte kullanıldığında etkisi daha da artmaktadır. Burner vücutta bulunan yağların yakılmasını sağlarken hardline cla one vücutta serbest dolaşan yağ asitlerinin yağ depolarına gitmesine engel olmaktadır.

Hardline CLA One

Linoleik konjue asit olarak adlandırılan CLA özüne bakıldığında bir yağ asididir. Ancak yemeklerden önce kullanılan ve yağ yakım süreçlerini yavaşlatan bir antioksidandır. Antioksidan olması sebebi ile kanser hastalıklarını önleyici etkilere sahiptir. Vücutta üretilemeyen CLA dışarıdan beslenme yolu ile alınmaktadır. Hardline CLA One içerisinde her kapsülünde 800 mg bulunan CLA vardır ve bu miktarda oldukça iyidir. Yağ yapımını yavaşlattığı gibi metabolizma hızını da arttırmaktadır. Artan metabolizma hızı ise daha fazla yağın yakılmasını sağlamaktadır ve böylece daha hızlı kilo verilmektedir. Birçok kişinin Hardline cla one ürününün kullanmasının sebebi karın bölgesindeki yağları azaltarak fiziksel görünümün daha olmasını sağlamasıdır. Ayrıca hardline cla one kas gelişimi üzerine de etkisi bulunmaktadır. Bu yağ yakıcı ürünler yağ yakımını hızlandırırken ayrıca protein tozu da yağ yakımını arttırmaktadır. Bunun içinse hardline 3 whey matrix protein ürünü seçilmektedir.

Hardline 3 Whey Matrix Protein

3 farklı protein kaynağından oluşturulmuş Hardline 3 whey matrix protein hidrolize izole ve konsantre kaynaklarından oluşmaktadır. Bu kaynaklar hardline 3 whey matrix protein ürününün daha hızlı emilim sağlamasını ve daha hızlı kas gelişimine yardımcı olmaktadır. Bu protein tozunun etkili olmasının nedeni her servisinde 35 gram yüksek kaliteli protein bulunmasıdır. Proteinin diğer makro besinlere göre termojenik etkisi fazla olduğundan dolayı vücut proteini parçalamak için daha fazla enerji harcamaktadır. Daha enerji harcanması ise daha fazla kalorinin yakılması anlamına gelmektedir. Hardline 3 whey matrix protein kalorinin yakılarak daha kolay bir şekilde kilo verilmesini sağlamaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA