SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Harika Avcı Kendini Vurdu

Harika Avcı Kendini Vurdu
Bu haber 19 Ekim 2015 - 19:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aktrisin sabaha yakın sinirleri bozulup ve ani karar vererek kendini vurdu.Türkiye’nin tanımış oyuncusu Harika Avcı kendini kasten vurduğunu söyledi.

İki kurşunla hastaneye yerleştirilen sanatçı bu olayı kendisinin işlediğini itiraf etti. Oyuncu kendini kasden vurduğunu, şimdiye kadar yaşadıklarına protesto ettiğini söyledi. Eşinin silahlarını vekile vermek istedi, ancak almadılar. Bu zaman oyuncunun sabaha yakın sinirleri bozulup ve ani karar vererek kendini vurup. Her ne kadar çoktan ayrı yaşaması, Harika Avcı eşini 2 kez boşanmak için eşini mahkemeye verdi. Fakat ayrılmadılar.

Oyuncu 2 ay önce kaldığı otelde bayılmış gösterip bulundu. Avcının kendisini vurduğu silahın 24 yaş küçük eski kocası İbrahim Öztürke ait olduğu ortaya çıkmıştı. İbrahim ise mahkemenin uzaklaştırma kararından sonra oyuncu ile görüşmediğini bildirerek cinayette elinin olmadığını bildirmişti.

2 kurşun yarası alan Avcı ise daha sonra açıklamasında “yanlışlıkla oldu” demişti. Harika Avcı  şarkıcı. “Yeşilçam” ın birçok filmlerinde oynadı. Onun birçok rolleri olmuştur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA