SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Her Zaman Popüler Oyun: Agario, agar.io

Her Zaman Popüler Oyun: Agario, agar.io
Bu haber 01 Ocak 2017 - 18:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Oyun yapımcıları mükemmel diyebileceğimiz birçok oyun tasarlamış ve bir sürü oyun severi tutkulu ve heyecanlı bir dünyaya sürüklemiştir. Gündemde ilk sıralarda yer alan popüler oyunlardan biri de agario’dur.

Agario oyunu Private Server üzerinden de çalışabilmektedir. Private Server üzerinden çalışması ,  popüler bir oyunun birebir aynısının farklı bir platformda oynanmasıdır.

Gerekli program, kendi sitesinden bilgisayara yüklenebilmektedir .

Özgün ortamındaki levellerin birebir aynısını oynamak mümkün olduğu gibi, farklı platformlarda levelleri atlamak kolay olabilmektedir.

010

 

Peki, agar.io pvp ( agario fun ) nasıl bir oyundur , oynamak kolay mıdır?  İlk defa oynayacaklar için  şunu söylemek gerekir:

Oyuncular çok dikkatli olmalı ve gerektiğinde çok hızlı hareket edebilmelidir. Güçlü bir oyuncu olmak için bir süre oyunda vakit geçirmek gerekiyor.

Oyuncular deneme süresi ile büyük bir tecrübe edenirken, oyunda hızlı ve pratik olmanın yöntemini de kazanırlar.  Bir bakmışsınız dikkatiniz ve hızınız sayesinde oyunda lider olmuş ve ilk sırada adınız yer almış.

 

Oyuna küçük bir daire şeklinde başlıyorsunuz. Bu daire ile etrafta bulunan renkli noktaları yiyerek gitgide büyüyorsunuz ve sizden biraz küçük rakiplerinizi de yiyebilecek hale geliyorsunuz. Bu oyunda güçsüz olanı yemeye çalışmanın heyecanı söz konusudur. Bu sayede rakiplerinizi azaltırken kendinizi liderliğe taşıyor olacaksınız.

 

Oyun yapımcıları güncelleştirme yaparak Türkiye Serverını da oluşturmuştur. Oynamak istediğiniz yoğunluğa bağlı olarak farklı ülke server ağlarını deneyebilirsiniz.

Oyuna ilk başlarken küçük yuvarlağınıza herhangi bir isim koyabilirsiniz.

Mouse ile oynandığından seri hareketler kolayca yapılabilir. W tuşuna bastığınızda dairenizden bir top fırlamaktadır.

Oyuna başlayınca gördüğünüz her küçük renkli noktayı yemeniz gerekmektedir. Bunun için üzerine gitmek yeterli olacaktır. agario io games oyununda şuna dikkat edilmelidir. Kendi yuvarlağınızdan büyük rakiplere yaklaşmayın yoksa yanabilirsiniz . Ancak daha küçükse bu yuvarlaklar size herhangi bir şey yapamazlar.

 

Unblocked agario private server oyunu oynayan herkesi etkili bir biçimde kendine bağlıyor . Oyunda Turkey yazan ağ tercih edilebildiği gibi, farklı server ağları da denenebilir. Oyuna Single başlayabileceğiniz gibi, Takım şeklinde bir gruba da dahil olabilirsiniz. Ayrıca oyunun temasını değiştirmek isterseniz  giriş seçeneğinde Dark Theme yazan kutucuk seçildiğinde  arka planı siyah bir temaya dönüşüyor.

 

Bunun yanı sıra esprili oyuncu isimleriyle karşılaşmak da mümkündür.

Birkaç örnek vermek gerekirse; Hızlan, Yeme beni,kaçtımbak… gibi tuhaf ve komik isimlerle karşılaşılabiliyor. Ayrıca yuvarlaklara smile gibi görsellikler de eklenebiliyor.

Özetle, belli ölçülerde yuvarlak kişiselleştirilebiliyor. Sonuçta, Agario oyunu deneyen kişileri kolayca kendine çekerek eğlence ve heyecan derecesi yüksek bir oyun platformu halini almıştır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA