SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

İnternette Güvenli Alışveriş İçin Bilmeniz Gerekenler

İnternette Güvenli Alışveriş İçin Bilmeniz Gerekenler
Bu haber 03 Ağustos 2016 - 17:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İNTERNETTE GÜVENLİK ALIŞVERİŞ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

Teknolojinin gelişmesiyle dünyada ve ülkemizde alışveriş çılgınlığı internet üzerinden yapılmaya başlamıştır. Özellikle gelişmiş ülkelerde internet üzerinden alış veriş çok yayın hale gelmiştir. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde görülen bu sistem gün geçtikçe yayınlaştır ihtiyaçlara anında cevap veren bir sistem haline gelmiştir. Ülkemizde de özellikle son yıllarda internet üzerinden alışveriş çok büyük bir piyasa haline gelmiştir.

İnternet üzerinden yapılan bu alışverişler ne kadar güvenlidir? Bu çoğu kez insanların akıllarında yer alan soru olarak kalmıştır. Kimileri güvenilir olmayan sitelerden yaptıkları alışverişler sonrası kötü sürprizlerle karşılaşmıştır. E-ticaret ve internet üzerinden yapılan ürün alım satım işleri müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılarken firmalara da tüm dünyada satış yapma imkanı sunar. Sanal dünyada alışveriş yapmak çok keyiflidir sizlere her yerde bulmayacağınız ürünleri ayağınıza getirir. Sanal alış veriş size alternatif ürünlerin yayınında ekonomik ürünleri bulmak imkanını da sağlar. Bunun yanı sıra evden, iş yerinden, dışarıdan, seyahat halinde birçok seçenekle alışveriş yapma imkânı verir. Her şeyden önce size zaman kazandırır.

Astropay sistemi sanal dünyada alışveriş yapmak isteyenlere güvenilir bir ortam sunmaktadır. Ürünlerini satın alırken kredi kartı kullanmak yerinde sanal kart sistemiyle ön ödeme oluşturarak sizi dolandırıcılık olaylarına karşı güvence altına alıyor. Ödemeler astropay ile yapılır bu şekilde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Astropay alarak ve sanal kartınıza belirli bir limit vererek sanal dünyada rahatça dolaşabilirsiniz.

 

ASTROPAY SİSTEMİNİN HAYATIMIZDAKİ YERİ VE ÖNEMİ

Mağaza mağaza dolaşmak kimileri için tam bir işkencedir. İnternet ise mağazaları ayağınıza getirir ve oturduğunuz yerden çok rahat alışveriş yaparsınız. Tabi bu güzel durumunda tedbirlerini almanız gerekmektedir.

Son zamanlardaki dolandırıcılık haberlerine binaen internette çok dikkatli olmak şarttır. Üzücü durumlara karşı internet alışverişlerini daha güvenilir kılmak adına astropay card sistemi geliştirilmiştir. Sanal kart uygulamasıyla kredi kartı bilgilerini vermeden belirlediğiniz limitler çerçevesinde pin kodu kullanarak çok rahat ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bu sistem günümüzde çok yayınlaşmıştır sizde güvenli alışveriş için www.astropaycard-tr.com adresini bir an önce astropay alarak güvenli alışveriş için ilk adımı atmış olun.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA