SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

İş Bulmak İçin Eğitim Şart

İş Bulmak İçin Eğitim Şart
Bu haber 04 Kasım 2016 - 20:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Akademik yaşantımız bittikten sonra birçoğumuz sadece o an yapmakta olduğumuz işlere odaklanır, kendimizi geliştirmeye ve yeniliklere ayak uydurmaya vakit bulamayız. Bu sürecin sonunda bir de bakarız ki geride kalmışız.

Eğitim devamlı ve yenilikçi olduğu zaman bizi başarıya götürür. Doğru zamanda doğru konularda ve doğru içeriklerle eğitim alıp uzmanlaşmak iş hayatımızdaki yerimizi sağlamlaştırır ya da bizi daha yukarıya taşır.

Bunun için çalışanların ve iş hayatına atılmak isteyenlerin kendilerine bilgi ve yetkinlik katmak için dokuz yıldır tercihleri MEB Akademi olmuştur.  Eğitim Programlarının sonunda eğitim aldıkları konuda tamamen uzmanlaşarak sertifika sahibi olmuş olan öğrenciler iş hayatında eskisinden daha güvenli, daha bilinçli ve daha başarılı olmuşlardır.

Uzaktan eğitim programları ile de kişilerin eğitimlerini destekleyip onları farklı sektörlere ve alanlara hazırlayan MEB Akademiye ulaşabilmek çok kolay. www.mebakademi.com adresinden ayrıntılı içerikleri inceleyip kendinize en uygun eğitim programını belirlemeniz size çok fazla zaman kaybettirmeyecektir.

MEB Akademi eğitim kurumlarında İnsan Kaynakları eğitimi almış olan Neslihan TELLİ aldığı eğitimle ilgili değerlendirme de bulundu. Eğitime katılmadan önce İnsan kaynakları Departmanını bildiğine zannettiğini ama eğitime katıldıktan sonra aslında o konuda hiçbir şey bilmediğini belirten Telli İnsan Kaynaklarına bakış açısının tamamen değiştiğini belirtti. Genç iş Kadını Eğitmeni ile ilgili şu yorumları yaptı; “Hocamızın gerçek bir eğitmen olması, kendini sürekli geliştirmesi, vücut dilini çok iyi kullanması ve deneyimlerinden bize gerçek hayatta unutamayacağımız bilgiler aktarması çok kalıcı oldu.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA