SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

İşçi Kendini Yaktı !

İşçi Kendini Yaktı !
Bu haber 19 Mart 2016 - 14:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İşten atılan bir işçi kendisini belediye önünde ateşe vererek intihar etmek istedi. 32 yaşında olduğu tespit edilen Akın Ulaş adındaki kişi Antalya’da bir inşaatta çalışmaktaydı , inşaatta işten atılan Akın Ulaş , Muratpaşa Belediyesinden işten atıldığı  gerekçesiyle yardım istedi ancak belediyenin göstermiş olduğu ilgisizlikten dolayı kimse Akın Ulaş ile ilgilenemedi .Bu nedenle Akın Ulaş belediyenin önüne çıkarak  üzerine benzin döküp ateşe vermeye çalıştı.

 

Üzerine benzin döküp yakması nedeniyle söndürülmesi bir hayli zor olan Akın Ulaş çevrede bulunan vatandaşlar tarafından yangın tüpleri ile söndürüldü .Vatandaşlar Akın Ulaş’a yangın tüpüyle müdahale etti. Ancak Akın Ulaş benzin döküp yakması nedeniyle söndürülmesi zaman aldığından yaralandı. Yaralı olan işçi olay yerine gelen ambulansla hastaneye yetiştirildi. Şu anda hastane de tedavi görmektedir. Akın Ulaş ,  evli olup bir çocuğu olduğu öğrenildi. Muratpaşa Belediyesi’nde başkan olarak görev yapan CHP’li Ümit Aysal ile bir görüşme yapmak isteyen Akın Ulaş isteğine ulaşamayınca belediyenin önüne çıkarak kendini yakarak eylem yapmak istedi.

 

Olay yerine kısa süre içerisinde gelen ambulans sayesinde üst kısmı fazla  yanan Akın Aysal hemen Medical Park Antalya Hastanesine götürüldü. Burada gerekli ön tedaviler yapıldıktan sonra yanık ünitesi olmadığından dolayı yanık ünitesi olan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Akın Ulaş şu anda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmektedir .Belediye ise bu konuda yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı. Akın Ulaş’ın  belediyede çalışmadığını belirtti. Yardım istemesi nedeniyle belediye geldiğini açıkladı. Maddi sıkıntı çektiği tahmin edilen Akın Ulaş belediyeden yardım isteyecekti ancak Belediye Başkanı yerinde yoktu.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA