IŞİD’in tuzağına düşen ODTÜ’lü deha!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhteşem gökyüzü fotoğrafları National Geographic tarafından görüntülendi, NASA’nın yarışmasına da katıldı. Finlandiya’da astrofizik okudu Suriye ye geçip terör örgütüne katıldı İşit terör örgütünde Raşit Tuğral astrofizikçilikten işit teröristine nasıl dönüştü 4 ay öncede öldürüldü.

8239149

Raşit Tuğral gökyüzünü inceleceğini bir geleceğe doğru adım atıyordu. Ancak farklı bir arayıştaydı, Üniversitenin giderken internetteki Cihatçı sitelerde geziyordu. İslam’ın radikal yorumuna inanıyordu.

8239151

Rahat yaşamını ve okulunu bırakıp Suriye’de devlet ilan eden işçide katıldı. Geçen ağustos ayında Kürt militanlarla girdiği çatışmada öldürüldü. Raşit Tuğral geride inanılmaz gökyüzü fotoğraflarını kendi projelerini uzaya ilişkin düşüncelerini inandığı dini anlattığı ve inanmayanlara öfkelendiğini anlattı.

8239145

İnternete işit deneyimini yazdı çektiği sıkıntıların aldığı asker eğitimleri hava saldırılarında nasıl sağ kurtulacaklarını anlattı. İşitin kadınları da seks kölesi yapan uygulamalarını bile dini inançları doğrultusunda savundu.

8239147

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın