SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Işık Dolgusu ve Pırıltılı Bir Yüz

Işık Dolgusu ve Pırıltılı Bir Yüz
Bu haber 14 Ağustos 2016 - 16:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Göz altı, çevresi ve cildi için uygulanan ışık dolgusunun birçok olumlu sonuçları bulunmaktadır. Bu sonuçlar alınabilecek en güzel neticenin oluşmasını sağlarken, göz çevresi bölgesinde sağlığa zararlı etmenlerin barındırmasını da engellemektedir. Göz çevresi ışık dolgusu ankara hizmetinde bugün;
• Göz çukurlarının doldurulması,
• Göz çevrelerinde oluşan kırışıklıklar,
• Morlukların renginin açılması ve ten rengine uygun bir şekle getirilmesi
• Göz çevresinde yer alan cildin yenilenmesi ve onarılması,
• Şişliklerin ve morlukların düzeltilmesi
• Göz torbalarının etkilerinin kırılması ve varlıklarının silikleştirilmesi
çalışmaları yapılmaktadır. Günümüzde yaş etmenine bağlı olarak ya da çeşitli genetik özellikler nedeniyle yüzde bir cansızlık hali göz morarıkları nedeniyle olabilmektedir. Özellikle bakımsız bir görüntüyü sağlayan bu etmenlerden, ışık dolgusu faktörüyle kurtulabilirsiniz. Başarılı etmenlerin alındığı bu yöntemde ciddi bir yenilenme gözle şahit olunan bir şekilde sağlanmaktadır. Pek çok kişinin seçtiği bu yöntem özellikle Dr. Mehmet Akgün çalışmaları sayesinde etkili ve başarı sonuçlar vermektedir. Bu sayede göz çevresinde tam beklenilen bir etki,morarık, şişkinliklerin giderilmesiyle cilde uyumluluğu sağlanarak yerine getirilmiş olmaktadır.
Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmalıdır?
Her bir erişkin bayan ve erkeklere ışık dolgusu uygulanmaktadır. Herhangi bir sakıncası da bulunmamaktadır. Genel bir yapıya sahip olduğundan ve sadece göz için üretilmiş olmasından dolayı da bir yan etkisi olmamaktadır. İçeriğindeki 8 adet aminoasit, hyaluronik asit, vitaminler, antioksidanlar ve mineraller sayesinde göz çevresini ve cildi besleyici etmenleri barındırmaktadır. Ayrıca hyaluronik asit sayesinde çukurluklar cilde ve yüze uyumlu bir şekilde doldurularak, cilt rengine ve şekline uygun bir forma getirilmektedir.
Uygulanma sırasında güzel bir ayrıntıda, uygulanma yapılmadan önce göz çevresine aneztezi kremi sürülmesiyle gerçekleşmektedir. Bu kreme ek olarak ışık dolgusunun içeriğinde yer alan anestezik maddenin de varlığı ile ışık dolgusu yapılan kişiye herhangi bir acı ya da sızı hissetmesini engellemektedir. Ayrıca uygulamanın sonrasında da 1 ve 1,5 etkisi süren bir yapısı da bulunmaktadır. Bu sayede ışık dolgusu hyaluronik asidi tam olarak karşılayarak, cildin gerekli üretkenliğini yeniden devreye sokmaktadır. Cildin kalitesini arttırarak, bir insanın sıkıntısını çektiği olumsuz özgüvensizlik duygularından arındırarak, sosyal yaşamda etkin olabilmesini sağlamaktadır.
Dolgunun güçlü neticesinden bir tanesi bayanlara özel olarak geliştirilmiş farklı bir alanda hazırlanmıştır. Bu alan bir bayanın küçük göğüs şikayetinin dinmesini sağlamaktadır. Fakat bu uygulama ameliyat ile gerçekleşmediğinden özel bir ilgili ve talebi doğurmuştur. Bu nedenle bir bayan göğüs dolgusu yaptırarak, göğüslerinde istediği bir oranda büyüklüğe ve dolgunluğa ulaşabilmektedir. Ayrıca his konusunda göğüslerinden beklediği tam verimi alabilmektedir. Ayrıca göz çevresi bakımı ve cilt yenilenmesinin yanı sıra örümcek ağı estetiği ankara hizmetinde de gelişmiş teknikler bulunmaktadır. Sadece göz çevresi alanı değil tüm yüz bölgesi için uygulanarak, kırışıklıkların giderilmesini ve cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Detaylar için http://www.yuzdolgusuankara.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA